تریلر سریال Fatal Attraction

تریلر سریال Fatal Attraction

تریلر سریال Fatal Attraction منتشر شد. جاذبه مرگبار (Fatal Attraction) یک مینی سریال هیجان انگیز روانشناختی وابسته به عشق آمریکایی است که توسط الکساندرا کانینگهام و کوین جی هاینز بر اساس فیلمی به همین نام در سال 1987 نوشته جیمز دیرن ساخته شده است. 

این سریال قرار است در 30 آوریل 2023 در پارامونت پلاس پخش شود. از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «لیزی کاپلان»، «جاشوا جکسون»، «آماندا پیت»، «توبی هاس»، «رنو ویلسون» و «برایان گودمن».

 

روند تولید

راه‌اندازی مجدد این فیلم برای اولین بار در فوریه 2021 اعلام شد. زمانی که پارامونت پیکچرز اعلام کرد که نسخه‌های تلویزیونی فیلم‌های خود را تولید خواهد کرد و نام‌های Fatal Attraction، Flashdance، The Italian Job، Love Story و The Parallax View را در دست ساخت برای Paramount+ گذاشت.  در نوامبر، سریال رسماً سفارش ساخت سریال دریافت کرد.

 و لیزی کاپلان برای بازی در نقش الکس انتخاب شد که توسط گلن کلوز در فیلم به تصویر کشیده شد. در ژانویه 2022، جاشوا جکسون به عنوان دن انتخاب شد که توسط مایکل داگلاس در این فیلم به تصویر کشیده شد. در ماه مه، Silver Tree به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی به پروژه اضافه شد.

 

داستان سریال

زمانی که زنی به معشوق متاهل خود اجازه پایان دادن به این رابطه را نمی دهد. این رابطه تبدیل به یک بازی خطرناک می شود.

تریلر سریال Fatal Attraction :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 20 =