تریلر فیلم 57 Seconds ؛ جدال مورگان فریمن با زمان

تریلر فیلم 57 Seconds

تریلر فیلم 57 Seconds منتشر شد. 57 Seconds یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی Rusty Cundieff، نویسندگی Macon Blair و با بازی جاش هاچرسون و مورگان فریمن است. این بر اساس داستان “لوسیفر” اثر E.C. Tubb است. همچنین گفته می شود فریمن بخش هایی از فیلمنامه را نوشسته است.

در «57 ثانیه»، وبلاگ نویس فناوری، فرانکلین فاوستی (هاچرسون) مصاحبه ای تعیین کننده حرفه ای با آنتون بورل (مورگان فریمن) گورو فن آوری رویایی انجام می دهد. فرانکلین پس از خنثی کردن حمله علیه تکنولف مشهور، حلقه اسرارآمیزی را که بورل انداخته است برمی دارد و به زودی متوجه می شود که حلقه به صاحبش اجازه می دهد 57 ثانیه به گذشته سفر کند. فرانکلین با انتقام گیری و با حمایت بورل، از حلقه برای از بین بردن شرکت داروسازی مسئول مرگ خواهرش استفاده می کند. اما او به زودی در زنجیره ای خائنانه و وحشیانه از وقایع گرفتار می شود که خیلی بیشتر از سرنوشت خودش در خطر است.

.

داستان فیلم

فرانکلین فاوستی وبلاگ نویس، حمله ای را که به آنتون بورل، یک گورو فناور رویایی که فرصت مصاحبه با او داده شده است، خنثی می کند. او حلقه‌ای را پیدا می‌کند که بورل آن را رها کرده است. و متوجه می‌شود که به صاحبش این توانایی را می‌دهد که ۵۷ ثانیه به گذشته سفر کند. با کمک بورل، فرانکلین تصمیم می گیرد از آن برای انتقام گرفتن از شرکت داروسازی که مسئول مرگ خواهرش بود استفاده کند.

این فیلم قرار است در 29 سپتامبر 2023 در سینماها اکران شود.

تریلر فیلم 57 Seconds :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =