متیو پری قبل از مرگش 7 پست درباره بتمن منتشر کرده بود

متیو پری قبل از مرگش

گفته می شود متیو پری قبل از مرگش در روز شنبه، هفت بار در اینستاگرام پست گذاشت و پست های او به شخصیت بتمن مرتبط میشد. در هر پستی به بتمن اشاره شده بود و در برخی از پست ها او از خودش با عنوان “متمن” یاد کرده است.

پری از طرفداران این ابرقهرمان بود و در مصاحبه ها به او اشاره می کرد. او همچنین در خانه خود “Batcave” داشت. بسیاری از طرفدارن عنوان کرده اند متیو پری قبل از مرگش در واقع به بتمن سیگنال داده و شاید از او کمک میخواسته است.

جسد متیو پری بازیگر روز شنبه در خانه اش در لس آنجلس پیدا شد. طبق گزارش پلیس جسد این بازیگر 54 ساله در حوالی ساعت 4 بعد از ظهر در جکوزی اش پیدا شد. در حالی که هیچ دلیلی برای مرگ ذکر نشده است. هیچ نشانه ای از قتل وجود ندارد. و به نظر می رسد او در جکوزی غرق شده است.

اما چند روز پس  از مرگش طرفداران با بررسی پست های اینستاگرامش عنوان کردند که متیو پری قبل از مرگش پست هایی مربوط به بتمن را منتشر کرده است.

متیو پری قبل از مرگش

آخرین پست

پری یکی از طرفداران شناخته شده ابرقهرمان دی سی بود و حتی یک “Batcave” در خانه خود در لس آنجلس داشت. پری در آخرین پست اینستاگرام خود در 23 اکتبر در یک جکوزی نشسته و هدفون به گوش دارد.

در توضیح این پست آمده است: “اوه، آب گرم که در اطرافم می چرخد و این احساس خوبی می دهد. من متمن هستم.”

پست‌های دیگر شامل عکس کدو تنبلی بود که علامت خفاش روی آن حک شده بود. چراغ‌های قرمز به شکل نشان و تابلویی که روی آن نوشته شده بود «بتمن بازی می‌کند».

در ویدیوی دیگری دست شخصی دیده می‌شود که به نظر می‌رسد سه انگور را روی میز می‌گذارد. این فیلم هیچ صدایی ندارد. اما شرح آن چنین است: “این چیزی است که امروز باید بخورم. من متمن هستم.” پری هیچ توضیحی برای این سری پست ها نداد.

متیو پری قبل از مرگش

کتاب خاطرات

پری در آخرین سطر کتاب خاطرات خود می نویسد: “بتمن چه کار می کرد؟”

یک TikTok که صبح یکشنبه توسط کاربر ایسی هاوکینز با بیش از 38000 لایک ارسال شده است. صفحات پایانی خاطرات پری در سال 2022 را نشان می دهد.

در سال 2017 او به جیمی کیمل گفت که در خانه‌اش یک بت‌غار دارد. پری در یک مصاحبه در “Jimmy Kimmel Live” فاش کرد که یک “Batcave” پر از یادگاری های بتمن دارد.

اعتیاد به الکل

پری در خاطرات خود و در مصاحبه‌هایش گفت اعتیاد به الکل مانند جوکر است.

پری در مصاحبه ای برای “Q with Tom Power” در نوامبر 2022 گفت که اعتیاد به الکل “به موفقیت او اهمیتی نمی دهد”

او گفت: «الکلیسم اهمیتی نمی داد که من در «فرندز» بودم. الکلیسم شما را تنها می‌خواهد. شما را بیمار می‌کند و سپس می‌خواهد شما را بکشد.» پری ادامه داد: در کتابم آن را با جوکر مقایسه می کنم. چون جوکر فقط می‌خواهد تمام دنیا را ببیند که می‌سوزد.

در اکتبر سال 2022 پری به GQ گفت: «من بتمن هستم». او توضیح داد: “خب، او یک مرد تنهای ثروتمند است.” ما هر دو ماشین‌های سیاه و سفید می‌رانیم. من جرم و جنایت را حل نمی‌کنم. اما جان مردم را نجات داده‌ام.

در همان مصاحبه پری همچنین فاش کرد که یکی از خانه‌های قبلی‌اش یک پنت‌هاوس 10400 فوت مربعی در لس‌آنجلس را خریداری کرده است. زیرا شبیه آپارتمان کریستین بیل در «شوالیه تاریکی» است.

او گفت: “بروس وین یک پنت هاوس داشت. من هم خواهم داشت.”

اما در پایان مشخص نیست دلیل ارسال پست های او با سیگنال بتمن چه بوده است.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =