ساخت فیلم Final Destination 6 به صورت رسمی تایید شد

ساخت فیلم Final Destination 6

فرنچایز Final Destination هنوز به مقصد نهایی نرسیده است. به تازگی اخباری منتشر شده که ساخت فیلم Final Destination 6 را به صورت رسمی تایید کرده است.

 مقصد نهایی راه خود را به‌عنوان فیلمنامه‌ای برای قسمتی از «پرونده‌های ایکس» توسط خالق جفری ردیک، تحت عنوان «پرواز 180» آغاز کرد. مقصد نهایی 2000 به لطف پیش‌فرض ساده اما مبتکرانه‌اش و خلاقیت مرگ‌هایش به‌عنوان نیروی غیرقابل توقف طبیعت، یک موفقیت غافلگیرکننده داشت. فیلم اول نیز با بودجه 23 میلیون دلاری 113 میلیون دلار فروش داشت و حتی برنده جایزه برای بهترین فیلم ترسناک شد.

چندین دنباله بعدی هم ساخته شد. مقصد نهایی 5 در سال 2011، نقدهای شگفت انگیزی را دریافت کرد و با بودجه 40 میلیون دلاری فروسی معادل 157.9 میلیون دلار به دست آورد. در حالی که از سری Final Destination مدتی خبری نبود و این فرنچایز با پنج فیلم مجموعا بیش از 650 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. به نظر می رسید که فرنچایز مقصد نهایی ممکن است به پایان رسیده باشد. اما با اخبار اخیر ساخت فیلم Final Destination 6 را تایید کرد. در اینجا تمام به‌روزرسانی‌های Final Destination 6 که مخاطبان باید درباره آن‌ها بدانند را قرارداده ایم.

ساخت فیلم Final Destination 6

آخرین اخبار مقصد نهایی 6

تاکنون تنها خبر قابل توجه Final Destination 6 این بوده است که واقعاً قرار است ساخته شود. نه تنها دنباله آن حتما ساخته می شود. بلکه زک لیپوفسکی و آدام بی استاین، کارگردانان مشترک Freaks، کارگردانان مقصد نهایی 6 هستند. مشخصاً پس از جستجوی یک ساله توسط New Line Cinema که شامل بررسی بیش از 200 نامزد برای کارگردانی بود. رئیس، استین و لیپوفسکی با جعل کردن مرگ خود در طول یک تماس نمادین با مدیران استودیو، کار را به پایان رساندند.

علاوه بر این، در حالی که این فیلم قبلا توسط پاتریک ملتون و مارکوس دانستن از فرنچایز Saw نوشته شده بود. آخرین به‌روزرسانی‌های Final Destination 6 نشان می‌دهند که آنها جایگزین شده‌اند. نویسندگان این فیلم اکنون گای بوسیک از فیلم‌های جیغ، لوری ایوانز تیلور از Wicked Wicked Games و خالق مقصد نهایی جفری ردیک هستند. همچنین، جان واتس از Spider-Man: No Way Home به عنوان تهیه کننده بازی خواهد کرد.

ساخت فیلم Final Destination 6

مقصد نهایی 6 و پیش‌بینی انتشار

نه کارگردانان جدید و نه New Line Cinema هیچ اطلاعیه ای در مورد تاریخ انتشار Final Destination 6 نداده اند. با این حال،با پیشرفت های تایید شده و به روز رسانی های بیشتی Final Destination 6. امیدواریم که اخباری در مورد تاریخ انتشار برای مقصد نهایی 6 بشنویم. اما به طور کل و  بر اساس آنچه فاش شده است. می توان امید داشت که تاریخ اکران در اوایل سال 2024 باشد. هنوز هیچ اطلاعیه ای برای انتخاب بازیگران منتشر نشده است. اما احتمالاً اندکی قبل از تاریخ انتشار شاهد اطلاعیه خواهیم بود.

ساخت فیلم Final Destination 6

جزئیات داستان مقصد نهایی 6

اگرچه هنوز برای استودیو خیلی زود است که جزئیاتی در مورد بازیگران فیلم مقصد نهایی 6 منتشر کند. جفری ردیک، خالق فرنچایز توضیح داد که این فیلم ممکن است در مورد ی گروه دیگری از مردم باشد. او گفت:”ما گروهی از مردم را تشکیل می‌دهیم. آنها مرگ را فریب می‌دهند. و سپس مرگ آنها را به دست می آورد.”

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در حال حاضر مشخص نیست که Final Destination 6 چه مسیری را در پیش گرفته است. با این حال، با توجه به محبوبیت فعلی دنباله‌های قدیمی، به نظر می‌رسد که خبر ساخت قسمت جدید بهترین خبری برای طرفداران این فرنچایز است. یکی از چیزهایی که طرفداران احتمالاً نباید انتظار داشته باشند این است که مرگ واقعاً ظاهر شود یا به هر طریقی شخصیت پردازی شود. زیرا تهیه کنندگان احساس می کنند نقطه قوت فیلم این است که بینندگان هرگز یک قاتل را نمی بینند بلکه با نیروی طبیعی مرگ رو به رو هستند. با تایید تولید فیلم New Line Cinema احتمالاً به‌روزرسانی‌های بیشتری از Final Destination 6 در طول سال منتشر خواهد کرد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =