ازرا میلر در دنیای جدید دی سی حضور دارد؟

ازرا میلر در دنیای جدید دی سی

یک گزارش جدید نشان می دهد که ازرا میلر در دنیای جدید دی سی حضور دارد. ازرا میلر ممکن است پس از فیلم انفرادی جیمز گان در نقش بری آلن با نام مستعار فلش، در دنیای جدید دی سی به ایفای نقش بپردازد.

با وجود اینکه فیلم فلش در اکتبر 2014 معرفی شد. اما نزدیک به یک دهه طول کشید تا به اکران در سینماها برسد. این فیلم با بازی میلر در نقش The Flash مراحل توسعه متعددی را پشت سر گذاشته است. در ابتدا قرار بود سال گذشته اکران شود. اما برادران وارنر دیسکاوری اکران فلش را به تابستان 2023 کشاندند. گفته می شود این کار را به دلایل مشکلات پس از تولید انجام دادند. با این حال، یکی دیگر از مشکلاتی که در مورد فیلم وجود داشت، جنجال های حقوقی متعدد میلر در سال 2022 بود. پس از رفع این مشکلات میلر تحت درمان بهداشت روانی قرار گرفت و از همه عذرخواهی کرد. The Flash همچنان عنوان بحث برانگیز برای DCU است.

ازرا میلر در دنیای جدید دی سی

در حالی که فیلم فلش در راه اکران است. گزارش جدیدی درباره آینده میلر با این فرانچایز منتشر شده است. طبق خبرهای سینمایی مووی 21  شنیده می شود که مدیران مختلف برادران وارنر پس از فیلم «فلش» می خواهند کار با این بازیگر را ادامه دهند. در واقع مدیران مایل هستند که ازرا میلر در دنیای جدید دی سی حضور داشته باشد. مشخص نیست که آیا مدیران مورد بحث مدیرعامل دیوید زاسلاو است یا مدیران برادران وارنر مایکل دلوکا و پم عبدی هستند. علیرغم مشکلات قانونی، آنها در مورد اینکه شخص میلر پس از فیلم انفرادی به ایفای نقش بری آلن ادامه خواهد داد یا خیر، تردید دارند. در زمان انتشار این داستان نه میلر، نه نمایندگان آنها و نه برادران وارنر دیسکاوری در مورد این گزارش اظهار نظر نکردند.

ازرا میلر در دنیای جدید دی سی

DCU جدید جیمز گان

این نکته کلیدی را به خاطر داشته باشید که اگر مدیران برادران وارنر جز زاسلاو، دی لوکا و عبدی باشند، تضمینی برای ماندن ازرا میلر در دنیای جدید دی سی نیست. با توجه به اینکه DCU جیمز گان ظاهراً به نوعی راه‌اندازی مجدد یک دنیا است. ممکن است حضور ازرا در  Flash رد شود. از آنجایی که هنری کویل در نقش سوپرمن جدید حضور ندارد. آنها به دنبال ستاره جدیدی برای به تصویر کشیدن مرد فولادی هستند. تنها بازیگری که در حال حاضر ممکن است از DCU قدیمی در دنیای جدید حضور داشته باشد جیسون موموآ است. اما به عنوان یک شخصیت متفاوت احتمالاً در نقش لوبو.

ازرا میلر در دنیای جدید دی سی

بازیگران لیگ عدالت

اگر آنها بازیگران مختلفی را برای لیگ عدالت بعدی انتخاب می کنند. حضور ازرا میلر در دنیای جدید دی سی و پس از فیلم The Flash منطقی نخواهد بود. این موضوع را در نظر داشته باشید که نه گان و نه پیتر سفرن به عنوان مدیرانی که ظاهراً آماده بازگشت میلر هستند ذکر نشده اند. حتی اگر فلش در باکس آفیس عالی عمل کند. گان نشان داده است که تغییرات جدید چیزی ست که طرفداران باید با شروع  DCU جدید انتظار آن را داشته باشند. تنها راهی که می‌تواند برای حضور فیلم‌های فلش با میلر در دنیای جدید منطقی باشد، این است که رویکرد دنیای دیگر را تغییر دهند. DCU “قدیمی” می تواند در برخی مواقع مانند Arrowverse وجود داشته باشد.

هنوز شهرت عمومی میلر همراه فلش است که ممکن است برای دریافت نقش های نمادین در دی سی کاربرد داشته باشد. حتی درمان های لازم برای سلامت روان و عذرخواهی عمومی ممکن است برای ادامه همکاری استودیو دی سی با میلر کافی نباشد. از دیدگاه استودیوی دی سی، آنها ممکن است بخواهند با یک بازیگر جدید فلش جدید را شروع کنند. حتی ممکن است از شخصی غیر از بری استفاده کنند. در حال حاضر، میلر تابستان امسال در فیلم فلش دیده می‌شود که نسخه‌های متعددی از بتمن و یک برداشت سینمایی جدید از Supergirl را نیز به نمایش می‌گذارد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =