سریال One Piece برای فصل دوم تمدید شد!

سریال لایو اکشن One Piece برای فصل دوم توسط نتفلیکس تمدید شد.

نتفلیکس این خبر را روز پنجشنبه در رسانه های اجتماعی اعلام کرد، دقیقاً دو هفته پس از پخش سریال در سرویس استریم. سریال لایواکشن ❞وان پیس❞ بیش از ۳۷.۸ میلیون بیننده داشته است، این عدد را تنها کمتر از ۲ هفته به دست آورده است.

“One Piece” بر اساس مانگا و انیمه محبوب سری به همین نام، ماجراهای مانکی لوفی، دزد دریایی جوانی را دنبال می کند. که در دریای آبی به دنبال گنج افسانه ای One Piece می گردد. اگر بتواند این کار را انجام دهد، پادشاه دزدان دریایی خواهد شد.

ایناکی گودوی در نقش لوفی بازی می کند. از بازیگران این فیلم می‌توان به مکنیو در نقش رورونوآ زورو، امیلی راد در نقش نامی، جیکوب رومرو در نقش اوسوپ و تاز اسکایلار در نقش سانجی اشاره کرد. دیگر بازیگران عبارتند از: وینسنت ریگان، ایلیا ایزورلیس پائولینو، مورگان دیویس، آیدان اسکات، لنگلی کرکوود، جف وارد، سلست لوتس، الکساندر مانیاتیس، مک کینلی بلچر سوم، کریگ فربراس، استیون وارد و چیوما اومئالا.

وان پیس رکورد Wednesday را شکست!

مت اوونز و استیون مائدا به عنوان نویسندگان، تهیه کنندگان اجرایی و مجریان سریال در این سریال حضور دارند. ایچیرو اودا، خالق اصلی «One Piece» به همراه مارتی آدلستاین و بکی کلمنتز از استودیو فردا نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

سریال One Piece فصل دوم

تمدید سریال قابل پیش بینی بود. این سریال طی دو هفته گذشته در صدر 10 نمودار برتر هفتگی نتفلیکس قرار داشته است. و با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد. و توانسته در روز اول. انتشار رتبه یک پر بیننده ترین. سریال هفته در استریم نتفلیکس. را بدست بیاورد. وان پیس در ۸۴ کشور رتبه یک نتفلیکس شد. و رکورد Wednesday و Stranger Things را شکست. برای همین سریال One Piece برای فصل دوم تمدید شده است. آدلشتاین همچنین قبلاً به ورایتی گفت. که نگارش فیلمنامه فصل دوم. به پایان رسید است. کلمنتز در ادامه گفت که فصل دوم می‌تواند «از یک سال تا 18 ماه آینده» پخش شود.

منبع :variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =