تاریخ دادگاه جدید ِکشا برای شکایت از دکتر لوک

دکتر لوک

تاریخ محاکمه این پرونده هشت ساله قبلاً اواخر فوریه تعیین شده بود. اما قاضی دادگاه عالی منهتن جنیفر جی. شِکتر در جلسه ای در ماه گذشته گفت که “هیچ راهی” وجود ندارد که بتواند “سناریویی” را پیش بینی کند. پس برای دادگاه تجدیدنظر و تصمیم گیری های بهتر تاریخ جدیدی مشخص می شود. قاضی تصمیم گرفت انتخاب هیئت منصفه در 19 جولای 2023 آغاز شود.

دکتر لوک

ماجرای کشا و دکتر لوک

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 دکتر لوک که نام اصلی او لوکاس گوتوالد است. برای اولین بار در اکتبر 2014 از کشا در نیویورک شکایت کرد. در همان روز کشا نیزعلیه او در لس آنجلس شکایت کرد. شکایت کشا حاکی از آن بود که تهیه کننده موسیقی او را با یک ماده ناشناخته مسموم کرده و در طول یک دوره طولانی سوء استفاده جنسی، فیزیکی و عاطفی به او تجاوز کرده است.

دلیل شکات دکتر لوک این بود که ستاره پاپ به نام Kesha Rose Sebert او را با اتهامات خود برای اخاذی بدنام کرده است.

در تابستان کشا 35 ساله، دکتر لوک را به تلاش برای تغییر تاریخ محاکمه آنها در ماه فوریه متهم کرد. در مقابل وکلای دکتر لوک در بیانیه‌ای به رولینگ استون گفتند که موکل آنها “آماده و مایل” است تا محاکمه را آغاز کند و در این محاکمه به دنیال پیروزی است. وکلای دکتر لوک کریستین لپرا و جفری مووی، کشا را به تأخیر در رسیدگی به پرونده با «تجدیدنظرهای بی‌اساس» متهم کردند.

دومین درخواست تجدیدنظر کشا به دنبال لغو تصمیمی است که نشان می‌دهد اگر او در این پرونده پیروز شود. نمی‌تواند از شاکیان ثروتمندی که از آنها شکایت می‌کند، هزینه‌های قانونی بخواهند. در واقع نمی تواند از این شکایت پولی به دست بیاورد.

دکتر لوک

ردپای لیدی گاگا در پرونده

در فوریه 2020 قاضی Schecter گفت: کشا در سال 2016 به لیدی گاگا گفته که این تهیه کننده موسیقی به کیتی پری تجاوز کرده است. این کار کشا تهیه کننده موسیقی را بدنام کرده است. ادعایی که کیتی پری آن را رد کرد. همچنین قاضی گفت که در دادگاه جدید اجازه نمی دهد لیدی گاگا علیه دکتر لوک شهادت دهد.

قرار است گوتوالد 49 ساله، یک کارشناس خسارت را وارد این جریان کند. این تهیه کننده ادعا می کند بیش از 40 میلیون دلار سود را به دلیل اتهامات کشا از دست داده است.

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =