تریلر انیمیشن Gremlins: Secrets of the Mogwai فصل دوم

تریلر انیمیشن Gremlins: Secrets of the Mogwai

تریلر انیمیشن Gremlins: Secrets of the Mogwai منتشر شد. یک مجموعه تلویزیونی کمدی فانتزی متحرک کامپیوتری آمریکایی است. این سریال که به عنوان پیش درآمدی برای فیلم Gremlins محصول 1984 و دنباله آن در سال 1990 The New Batch عمل می‌کند. داستان در دهه 1920 شانگهای، شرق چین می‌گذرد و داستان چگونگی ملاقات سم وینگ 10 ساله با گیزمو، موگوای جوان را روایت می‌کند.  نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی آن توسط تزه چون انجام شد. استیون اسپیلبرگ، داریل فرانک، جاستین فالوی، سام رجیستر، و برندن هی نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی با جو دانته (که دو فیلم اول را کارگردانی کرد) به عنوان تهیه کننده مشاور فعالیت می کنند. در فوریه 2021، قبل از پخش سریال، سریال برای فصل دوم تمدید شد.

اولین قسمت اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن انسی در 13 ژوئن 2022 انجام داد. این در 23 مه 2023با 10 قسمت از HBO پخش می شود.

 

داستان انیمیشن

این سریال به چگونگی ملاقات سم وینگ 10 ساله با موگوای جوان به نام گیزمو می پردازد. سام و گیزمو همراه با یک دزد خیابانی نوجوان به نام ال، سفری خطرناک را در حومه‌های چین انجام می‌دهند و با هیولاها و ارواح رنگارنگ مربوط به فولکلور چینی روبرو می‌شوند و گاهی با آن‌ها می‌جنگند. در تلاش آنها برای بازگرداندن گیزمو به خانواده اش و کشف یک گنج افسانه ای، آنها توسط یک صنعتگر تشنه قدرت و ارتش رو به رشد او از گرملین های شیطانی تعقیب می شوند.

تریلر انیمیشن Gremlins: Secrets of the Mogwai

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =