تریلر فصل دوم سریال Heels ؛دنیای قهرمانی کشتی کج

تریلر فصل دوم سریال Heels

تریلر فصل دوم سریال Heels منتشر شد. طرفداران سریال درام جذاب Heels می توانند خوشحال باشند. زیرا فصلم دوم این سریال در انتظار آنهاست. این نمایش که توسط مایکل والدرون با استعداد خلق شده است. با خط داستانی جذاب، شخصیت های عالی و دنیای هیجان انگیز کشتی حرفه ای، مخاطبان را مجذوب خود کرده است.

 داستان Heels در شهر کوچکی در جورجیا اتفاق می‌افتد و حول خانواده کشتی دافی می‌چرخد. با تمرکز اصلی داستان روی دو برادر جک و آس اسپید که رابطه‌ای پیچیده در داخل و خارج از رینگ کشتی دارند. جک که توسط استفان امل به خوبی به تصویر کشیده شده است، “پاشنه” شرور در دنیای کشتی است. در حالی که برادر کوچکترش آس با بازی الکساندر لودویگ با استعداد و قهرمان است.آنها در مسابقات فیلمنامه شرکت می کنند تا بتوانند یاد پدرشان را زنده نگه دارند.

این سریال این نمایش به طرز ماهرانه‌ای مبارزات و جاه‌طلبی‌های شخصی شخصیت‌هایش را بررسی می‌کند و به درون موضوعات پویایی خانواده، جاه‌طلبی، وفاداری و دنبال کردن رویاها می‌پردازد. پیچیدگی های صنعت کشتی به شیوه ای واقع گرایانه و در عین حال فریبنده به تصویر کشیده شده است. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار این سریال مشخص نشده است.

تریلر فصل دوم سریال Heels :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =