ستارگان هالیوود برای پایان دادن به اعتصاب بازیگران پیشنهاد 150 میلیون دلاری ارائه کردند

پایان دادن به اعتصاب بازیگران

گروهی از بزرگ‌ترین ستارگان هالیوود پس از ملاقات برای یافتن راه حلی برای چگونگی پایان دادن به اعتصاب بازیگران، پیشنهادی پیشگامانه را به رهبران SAG-AFTRA ارائه کردند که هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این پیشنهاد سقف 1 میلیون دلاری حق عضویت را حذف می کند. ستارگان همچنین فرمولی را پیشنهاد کرده‌اند که می‌تواند نام‌هایی را که بیشترین نیاز به پول را دارند، اولین نفری باشد که باید کمک به آنها پرداخت شود. رهبران SAG-AFTRA این پیشنهاد را شب گذشته به کمیته مذاکره آن ارائه کردند.

گفته می شود ستارگان از جمله جورج کلونی، اما استون، بن افلک، تایلر پری و اسکارلت جوهانسون با رهبران SAG از جمله فران درشر و دانکن کرابتری-ایرلند ملاقات کردند.

پایان دادن به اعتصاب بازیگران

صحبت های کلونی درباره مذاکرات

کلونی گفت: «بسیاری از پردرآمدها می خواهند بخشی از این راه حل باشند. ما پیشنهاد کرده‌ایم سقف عوارض را حذف کنیم که سالانه بیش از 50 میلیون دلار برای اتحادیه به ارمغان می‌آورد. بیش از 150 میلیون دلار در سه سال آینده. ما فکر می کنیم عادلانه است که ما بیشتر به اتحادیه پرداخت کنیم. ما همچنین یک ساختار باقیمانده از پایین به بالا را پیشنهاد می کنیم. این مذاکرات ادامه خواهد داشت. اما ما می‌خواستیم نشان دهیم که همه در کنار هم هستیم و راه‌هایی برای کمک به کاهش شکاف در پرداخت دستمزد بازیگران پیدا کنیم.»

بحث های بیشتری در این مورد وجود خواهد داشت. زیرا مذاکره کنندگان SAG-AFTRA و AMPTP یکدیگر را پس از کناره گیری استودیوها از میز مذاکره مقصر می دانند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 1 =