فصل دوم House of the Dragon در تابستان 2024 منتشر می شود

فصل دوم House of the Dragon

به نظر می‌رسد به این زودی‌ها در مسیر وستروس قرار نخواهیم گرفت. کیسی بلویز مدیر اجرایی HBO و HBO Max در مورد زمان انتشار فصل دوم House of the Dragon می گوید انتظار ندارم به این زودی ها نمایش داده شود.

طبق اظهارات بلویز فصل دوم House of the Dragon مدتی پس از فصل امی 2024 نمایش داده می شود. تقریبا به معنای این است که در تابستان 2024 منتشر خواهد شد.

بلویز گفت هنگامی که کارهای پس از تولید و همه فیلمبرداری های مورد انتظار را در نظر بگیرید. انتشار سریال در اواسط تا اواخر سال 2024 بسیار منطقی است.

تاریخ اخیر HBO ثابت می‌کند که سرمایه‌گذاری در نمایش‌هایی با بودجه کلان و دادن زمان مناسب برای تولید آثار می تواند بهترین راهکار باشد.

فصل دوم House of the Dragon

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال House of the Dragon و The Last of Us دو تا از پرهزینه‌ترین سریال‌هایی هستند که HBO تا به حال تولید کرده است. و تعداد بینندگان تاریخی را به خود اختصاص داده‌اند. با سرعتی که پیش می رود. سریال The Last of Us از HBO در نهایت جایگاه خاندان اژدها را به دست می آورد و در رتبه اول قرار می یگرد.

در پایان با موافقت طرفداران مبنی بر اینکه House of the Dragon حداقل به چهار یا پنج فصل برای روایت داستانش نیاز دارد، HBO نیازی به عجله ندارد.

ما فقط امیدواریم که HBO حداقل به‌روزرسانی مناسبی در مورد اسپین‌آف‌های بازی تاج و تخت که در حال حاضر در حال توسعه هستند. و همچنین اینکه کدام یک به طور رسمی لغو شده‌اند را به ما ارائه دهد.

منبع Xfire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =