مارگو رابی و داوین جانسون به فیلم STARLIGHT پیوستند

مارگو رابی و داوین جانسون به فیلم STARLIGHT پیوستند.

طبق گزارشات ، دواین جانسون و مارگو رابی رسماً وارد پروژه بلندپروازانه نور ستاره ای شده‌اند. که قرار است توسط استودیو قرن بیستم به مرحله اجرا درآید. علاوه بر این ، مذاکرات برای کارگردانی فیلم توسط ریدلی اسکات در حال انجام است. که به خاطر مشارکت هایش در ژانر علمی تخیلی مشهور است.

در حالی که شخصیت‌های نمادین بلک آدام و هارلی کوئین هرگز درکنار هم دیده نخواهند شد. اکنون بازیگران این شخصیت ها یعنی رابی و راک قرار است. تا در یک هیاهوی هیجان‌انگیز بین ستاره‌ای بدرخشند. و دریک ماجراجویی فضایی هیجان‌انگیز در فیلم علمی تخیلی «نور ستارگان» همکاری کنند.

خلاصه داستان فیلم STARLIGHT

بر اساس لاگ لاین فیلم، دواین جانسون نقش کاپیتان الکس وگا، یک رهبر کاریزماتیک را بر عهده خواهد گرفت. که در راس یک خدمه بین ستاره ای ماموریتی جسورانه را آغاز می کند. تلاش آنها چیزی کمتر از کاوش در گوشه های ناشناخته کیهان است. جایی که آنها با شگفتی های غیرقابل تصور و تهدیدهای خطرناکی روبرو می شوند که مرزهای اکتشاف انسان را جابجا می کند.

در همین حال، مارگو رابی قرار است. شخصیت ایزابلا را بازی کند. یک شخصیت شرور که وعده می دهد محدوده بازیگری استثنایی رابی را فراتر از نقش آفرینی های قهرمانانه اش به نمایش بگذارد. بازی رابی در نقش ایزابلا، با فاصله گرفتن از تصویر نمادین او از هارلی کوئین، به عنوان یک حرکت فریبنده به قلمرو تضاد ظاهر می شود.

ارگو رابی و داوین جانسون فیلم STARLIGHT

مارگو رابی و داوین جانسون در فیلم STARLIGHT یک سرمایه گذاری بزرگ است.

فیلم “Starlight” برای جانسون و رابی که با دنیای علمی تخیلی غریبه نیستند، سرمایه گذاری مهمی را رقم می زند. نقش‌های قابل توجه رابی در دنیای سینمایی دی‌سی و مشارکت جانسون در پروژه‌های علمی تخیلی مختلفی. مانند «Doom»، «Rampage» و «Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw» آن‌ها را برای این تجربه ترکیبی بی‌نظیر آماده کرده است. با این حال، نقش‌های آن‌ها در «نور ستاره‌ای» فرصتی بدیع را برای آن‌ها فراهم می‌کند. تا در یک ماجراجویی بزرگ فضایی، افق جدیدی در کارنامه بازیگری شان، رقم بزنند.

جالب اینجاست که برای دواین جانسون، قلمرو فضا یک قلمرو کاملاً ناشناخته نیست. در یکی از اولین نقش‌های بازیگری‌اش خارج از کشتی کج، در قسمت «پیشتازان فضا: مسافر» با عنوان «تسونکاتسه» ظاهری به یاد ماندنی داشت. جایی که او یک گلادیاتور بیگانه را به تصویر کشید. این ارتباط جذاب با اکتشافات فضایی، یک لایه جذابیت اضافی به مشارکت او در فیلم فضایی جدیدش اضافه می کند.


علاوه بر این، همکاری مارگو رابی و داوین جانسون در فیلم STARLIGHT به عنوان یک نقطه عطف مهم عمل می کند زیرا اولین همکاری بین این دو بازیگر است. هم‌افزایی کاریزماتیک و بازیگری بی‌نظیر آن‌ها نوید می‌دهند که «استارلایت» را مانند فیلم باربی به اوج انتظارات برسانند و پویایی نیروبخشی را ایجاد کنند که تماشاگران بی‌صبرانه منتظر تماشای آن باشند.

منبع:geekvibesnation

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سه =