ایرینا شایک و بردلی کوپر به هم دیگر برگشتند؟

ایرینا شایک و بردلی کوپر تصمیم گرفتند آشتی کنند؟ مووی 21 از فراز و نشیب های رابطه ی این دو سلبریتی هالیوود مینویسد.
سرانجام رابطه ایرینا شایک و بردلی کوپر

بردلی کوپر و ایرینا شایک با دخترکوچولوشون لی 5 ساله با هم در نیویورک دیده شدند

ایرینا شایک و بردلی کوپر در یک گشت و گذار در نیویورک در آغوش یکدیگر دیده شدند. ایرینا و بردلی 7 ام سپتامبر درحالیکه با دختر کوچولوی 5 ساله شون، لی دی سین وقت میگذروندند و همدیگه رو به آغوش کشیده بودن سوژه عکاس ها شدند.

گزارش های حاکی از اونه که اونها میخوان به عشقشون یک شانس دوباره بدن. در عکس هایی که توسط Daily mail گرفته شده، بازیگر ۴۷ ساله و مدل ۲۶ ساله داشتن با دختر شیرین شون در یکی از خیابون های نیویورک قدم میزدن که ناگهان ایستادند و همدیگه رو به آغوش کشیدن.

ایرینا شایک و بردلی کوپر
ایرینا شایک و بردلی کوپر در خیابان های نیویورک

مدل 26 ساله و دوست پسرش لباس های کژوال را ترجیح میدهند

در یکی دیگه از عکس ها اونها دو طرف لی کوچولو در حال راه رفتن بودن و هر کدوم یکی از دست های کوچولوشو نگه داشته بودن. هم بردلی و هم ایرینا لباس های معمولی و راحتی برای گشت و گذار خانوادگی شون انتخاب کرده بودند.

ایرینا یک تیشرت ساده مشکی، شلوار و کفش پوشیده بود و بردلی هم شلوار ورزشی طوسی و یک تیشرت مشکی که طرف چپ سینه اش طرح گرافیکی سفیدی داشت پوشیده بود.

ایرینا موهای حالت دارش رو ساده باز گذاشته بود در حالیکه به نظر میرسید موهای بازیگر “Nightmare Alley” شونه نخورده بودند.

اما سوژه ی اصلی و قسمت جذاب این عکس ها لباس بانمک لی بود که دل همه رو برد که یک پیرهن بنفش براق با ستاره های طلایی بود و لی اونها رو با یک جفت کفش مشکی براق ست کرده بود.

ایرینا شایک و بردلی کوپر
ایرینا و بردلی همراه دخترشان لی

مطالب مرتبط: دخترهای بالای 25 سال شانسی برای ادامه رابطه با دی کاپریو

ندارند!

بالا و پایین های رابطه ایرینا و بردلی به ازدواج ختم میشود؟

بردلی و ایرینا در سال ۲۰۱۹ با همدیگه بهم زده بودند، ولی یک گزارش از Page Six اعلام کرد که از قرار معلوم بعد از اینکه در یک تعطیلات خانوادگی رابطه شون دوباره جوش خورده این زوج دارن به این فکر میکنن که آتش رابطه رومانتیک شون رو دوباره داغ کنند.


مووی 21 به نقل از یک منبع داخلی مینویسد:
” واقعا یک شروع خانوادگی بود و اونها در نظر دارن رابطه شون رو از سر بگیرند. ایرینا دوست داره دخترش خواهر و برادر داشته باشه”
“رابطه شون اینجوری نیست که همه اش به گذشته فکر کنن، بیشتر شبیه اینه که میگن: چرا که نه؟”


این منبع در ادامه گفت:” از اونجایی که پدر و مادرن به هر حال باید با هم کنار بیان، هر دو دارن به این فکر میکنن که شاید واقعا وقتشه سر و سامون بگیرن.”

در جدید ترین خبرهای سلبریتی ها آمده:
ایرینا و بردلی از وقتی که با هم کات کردن رابطه ی جدی ای رو شروع نکردن. گرچه بردلی اوایل امسال با همسر سابق Anthony Weiner هما آبدین جفت و جور شد.
ایرینا و بردلی از وقتی که با هم کات کردن توی اینکه پدر و مادر باشند واقعا موفق بودند و یک منبع معتبر به صورت محرمانه به Hollywoodlife گفته که بازیگر “A Star Is Born” در تمام وظیفه ها با آیرینا شریکه.

ایرینا شایک و بردلی کوپر در پریمیر فیلم “Nightmare Alley”


گذشته از این اونها در طول سال بارها با همدیگه دیده شدند. مثل وقتی که با هم در مراسم Met Gala 2022 حضور پیدا کردند و ایرینا به مراسم پریمیر فیلم بردلی Nightmare Alley” 2021″ آمد.

منبع: Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =