رتبه‌بندی بهترین فیلم های جیمی درنان

بهترین فیلم های جیمی درنان

درنان اغلب نشان داده است که او نه تنها یک بازیگر جذاب است، بلکه بسیار در حرفه‌اش درخشان است. با معرفی بهترین فیلم های جیمی درنان همراه باشید.

7. Anthropoid (2016)

بهترین فیلم های جیمی درنان

درنان در فیلم Anthropoid نقش یان کوبیس، یک عضو مقاومت چکسلواکی را بر عهده می‌گیرد که ماموریت خطرناک ترور یک مقام ارشد نازی در طول جنگ جهانی دوم را به عهده دارد. این فیلم جنگی به کارگردانی شان الیس به تشریح تلاش های دو افسر برای ریشه کن کردن یک رژیم استبدادی می پردازد.

تصویر درنان علیرغم برخی ناسازگاری‌های روایی برجسته است، زیرا او به طرز ماهرانه‌ای سرسختی و شجاعت کوبیس را به تصویر می‌کشد.

6. Trolls World Tour (2020)

بهترین فیلم های جیمی درنان

در انیمیشن موزیکال Trolls World Tour، جیمی درنان صدای چز، یک ترول شکارچی که از موسیقی جاز روان لذت می برد، صداپیشگی می کند. این فیلم به طرز ماهرانه‌ای طنز و شیطنت را با موسیقی شاد ترکیب می‌کند. طرح داستان ممکن است تکراری به نظر برسد، اما پس از موفقیت فیلم اول، طرفداران از ترول های شگفت انگیز سیر نشدند.

5. Synchronic (2019)

بهترین فیلم های جیمی درنان

در سینکرونیک، درنان در نقش دنیس دانلی ایفای نقش می کند، یک امدادگر که با تجربیات ماوراء الطبیعی که توسط یک پزشک طراح جدید به ارمغان می آورد، سر و کار دارد. این فیلم به طرز ماهرانه‌ای داستان علمی تخیلی و درام انسانی را با هم ترکیب می‌کند.

پیوند درنان و آنتونی مکی به بررسی پرتعلیق زمان و مرگ و میر در فیلم می افزاید. این اثر از بهترین فیلم های جیمی درنان محسوب می شود.

4. Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021)

بهترین فیلم های جیمی درنان

در Barb & Star Go to Vista Del Mar، جیمی درنان در نقش ادگار، یک شخصیت شرور جذاب و عجیب و غریب با جنبه عشق غیرمنتظره ای بازی می کند. بازی درنان در این نقش برجسته است و با وجود کمدی عجیب و غریب و غیرمتعارف فیلم، جذابیت و عمق زیادی به شخصیت خود می بخشد.

او در برخی از خنده‌دارترین و دوست‌داشتنی‌ترین صحنه‌های فیلم، با شخصیت‌های اصلی اثر، با بازی آنی مومولو و کریستن ویگ، ارتباط برقرار می‌کند.

3. My Dinner With Hervé (2018)

بهترین فیلم های جیمی درنان

در فیلم شام من با هروه، جیمی درنان دوستی پیچیده‌ی بین دنی تیت روزنامه‌نگار و هروه ویلشیز را به شیوه‌ای ظریف به تصویر می‌کشد. در طول یک رویارویی تغییر دهنده با هروه ویلشیز، او به طرز ماهرانه ای پیچیدگی های شخصیت مردی را که بین بدبینی و شفقت گرفتار شده است، منتقل می کند.

این اثر از بهترین فیلم های جیمی درنان می باشد.

2. Belfast (2021)

بهترین فیلم های جیمی درنان

بلفاست یک درام خانوادگی دلخراش است که به دلیل ایفای نقش درنان از پدر کنت برانا، که به عنوان یک شخصیت نیمه اتوبیوگرافیک عمل می کند، سطحی از ارتباط عاطفی دارد. چالش‌ها و شادی‌های بزرگ شدن در بلفاست دهه 1960 به دقت در شخصیت درنان به تصویر کشیده شده‌اند که به فیلم حسی قوی از نوستالژی و دلتنگی می‌دهد.

1. A Private War (2018)

بهترین فیلم های جیمی درنان

جیمی درنان در فیلم A Private War، پل کانروی عکاس و خبرنگار را به تصویر می کشد و با اینکه در نقش مکمل حضور دارد، اما شخصیتی قابل توجه دارد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سیزده =