جلسه بعدی دادگاه جاناتان میجرز در ماه اکتبر برگزار می شود

دادگاه جاناتان میجرز

پس از تأخیرهای متعدد، دادگاه جاناتان میجرز در 25 اکتبر در نیویورک برگزار می شود. در جریان جلسه جمعه، قاضی مایکل گافی پس از بررسی مدارک موجود و صحبت های وکلا تصمیم گرفت جلسه بعدی دادگاه جاناتان میجرز در 25 اکتبر برگزار شود.

در 12 سپتامبر تیم میجرز درخواستی برای رد پرونده ارائه کرده بود که دفتر D.A باید تا 6 اکتبر به آن پاسخ دهد. سپس دفاع باید تا 13 اکتبر پاسخ دهد. قاضی تأیید کرد که در حال حاضر میجرز می تواند در محل دادگاه حاضر نشود. اما جلسه بعدی شروع محاکمه است و او باید شخصاً شرکت در دادگاه حضور داشته باشد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 میجرز پس از دستگیری در نیویورک در 25 مارس، با اتهامات بزهکاری در مورد آزار و اذیت و تجاوز روبرو شد. شریک سابق او گریس جباری او را متهم کرد که هنگام بازگشت با تاکسی به آپارتمانش در منهتن به او حمله کرده است. پلیس به تماس 911 پاسخ داد و خاطرنشان کرد که جباری از ناحیه سر و گردن دچار جراحات جزئی شده است. میجرز در همان روز دستگیر و سپس آزاد شد. او این اتهامات را رد کرده است.

دادگاه جاناتان میجرز

روند محاکمه میجرز

پریا چودری وکیل میجرز ادعا کرده است که جباری در جریان این حادثه واقعاً به میجررز حمله کرده است.

محاکمه در ابتدا قرار بود در 3 اوت آغاز شود. اما به دلیل اینکه دادستان ها هنوز در مرحله کشف بودند، به 6 سپتامبر موکول شد. در 6 سپتامبر دادستانی گفت که برای محاکمه آماده است. اما وکلای میجرز مشکلاتی را در مورد گواهی انطباق یافتند. جلسه رسیدگی جدید برای 15 سپتامبر تعیین شد.

Majors قرار است در فصل دوم “Loki” استودیوی مارول ظاهر شود. که اولین بار در دیزنی + در 6 اکتبر آغاز می شود. او پس از ظاهر شدن به عنوان آنتاگونیست اصلی ، نقش خود را به عنوان نسخه جایگزین شخصیت منفی زمان یعنی کانگ فاتح بازی می کند. همان طور که در فیلم  Ant-Man and the Wasp: Quantumaniaدیدیم. گفته می‌شود که او نقش مهمی در استودیو مارول خواهد داشت که شامل «انتقام‌جویان: سلسله کانگ» می‌شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =