بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us انتخاب شد

بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us

فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last of Us شبکه HBO پس از پایان اعتصابات هالیوود آغاز خواهد شد و اکنون طرفداران تایید کرده اند که بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us انتخاب شده است.

فصل 1 بر اساس اولین بازی ویدیویی این مجموعه ساخته شد. و فصل 2 مسیر بازی دوم The Last of Us Part II را دنبال می کند و چندین شخصیت جدید در این قسمت از داستان را معرفی می کند. کریگ مازن مجری برنامه قبلاً در ژوئن پیشنهاد کرده بود که باید بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us را انتخاب کند. و این نشان می‌دهد که حرکت قابل توجهی در توسعه سریال در آن زمان انجام شده است.

در ادامه طی روزهای گذشته گفته شد که کریگ مازن مجری برنامه HBO بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us را به صورت رسمی انتخاب کرده است. با این حال نام این بازیگر هنوز فاش نشده است. زیرا مازن احتمالا منتظر است تا اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و انجمن بازیگران سینما (SAG-AFTRA) برای معرفی ستاره جدید خود به پایان برسد.

شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد اینکه چه کسی می‌تواند نقش ابی را در فصل دوم سریال پر کند، با بازیگرانی مانند شانون بری از The Wilds گرفته تا بیلی بیس که در  Avatar: The Way of Water’s به ایفای نقش پرداخته بود در جریان است.

بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us

انتخاب بازیگر

در یک اظهارنظر اخیر از مازن که در طول مصاحبه از او پرسیده شد. مازن در مورد تلاش برای یافتن بازیگر مناسب برای نقش مهم ابی صحبت کرد و بیشتر کنایه زد که آنها دقیقاً به آنچه می خواستند رسیده اند و گفت که معتقد است درست ترین فرد و بازیگرا را برای این نقش انتخاب کرده است. او در ادامه گقت:

“اعتصاب ما را در مسیرمان متوقف کرد. همه چیز در جریان بود. ببینید ابی اولین نقشی بود که می‌خواستیم به آن بپردازیم. ما سابقه بسیار خوبی در ساخت اعلان‌های اصلی بازیگران و افرادی داریم که احتمالاً در ادامه مسیر با ما همراه هستند. بنابراین ممکن است مردم مخالف باشند. اما من فکر می‌کنم که ما تا اینجای کار را درست انجام داده‌ایم و به نظر می‌رسد تماشاگران احساس می‌کنند که ما آن را درست انجام داده‌ایم و پس به نظر می رسد که بهتر است همین مسیر را در پیش بگیریم.»

بازیگر شخصیت ابی در فصل دوم The Last of Us

ابی در قسمت دوم The Last of Us کیست؟

بدون پرداختن به اسپویل‌های احتمالی برای فصل 2 سریال The Last of Us می‌توان گفت که ابی شخصیت بسیار مهمی است و طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که سکانس های زیادی از او را در قسمت بعدی ببینند. ابی در واقع یک شخصیت قابل بازی در بازی ویدیویی The Last of Us Part II است. و طرفدارانی که قبلاً آن بازی را پشت سر گذاشته‌اند، می‌دانند که او چقدر در روایت جوئل و الی مهم است است.

همانطور که مازن در مصاحبه خود گفت ابی باید “نقش اول” باشد که در فصل 2 انتخاب شده است. با توجه به اینکه داستان The Last of Us به پایان نرسیده است. همانطور که کریگ مازن مجری برنامه نشان داد که سریال می تواند تا چهار فصل ادامه داشته باشد. انتخاب بازیگران ابی تصمیم مهمی برای طول عمر سریال خواهد بود.

تعامل او با دیگر شخصیت‌های مهم در The Last of Us Part II انتخاب فرد مناسب برای این نقش را بسیار مهم‌تر می‌کند. اما از آنجایی که مازن احساس می‌کند که آنها بهترین انتخاب را انجام داده اند، طرفداران برای دیدن آن بازیگر بسیار هیجان‌زده شده اند.

هیچ زمان رسمی یزاس انتشار فصل 2 The Last of Us اعلام نشده است. اما بسیاری انتظار دارند که فصل دوم این سریال در سال 2025 عرضه شود.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =