جود لا و نیکلاس هولت در فیلم The Order حضور دارند

نیکلاس هولت در فیلم The Order

جود لا و نیکلاس هولت در فیلم The Order همبازی می شوند. قرار است این دو بازیگر در یک فیلم جنایی به نام «The Order» بازی کنند. استودیو AGC سرمایه‌گذاری، تولید و فروش این فیلم هیجان‌انگیز را بر عهده خواهد داشت.

جاستین کورزل فیلمساز تحسین شده استرالیایی بر اساس فیلمنامه ای از زک بالین نویسنده نامزد جایزه اسکار و بفتا این فیلم را کارگردانی می کند. این فیلم بر اساس کتاب برادری خاموش نوشته کوین فلین و گری گرهارت است که جنایات یک گروه تروریستی سفیدپوست را شرح می دهد.

در سال 1983 مجموعه‌ای از سرقت‌های خشن بانک، عملیات جعل و سرقت خودروهای زرهی باعث ایجاد ترس در میان مناطق مختلف در غرب اقیانوس آرام شد.

در حالی که ماموران مجری قانون در تلاش برای یافتن پاسخ بودند. یک مامور اف بی آی مستقر در شهر Coeur d’Alene آیداهو به این باور رسید که این جنایات، کار جنایتکاران سنتی است که هیچ گونه انگیزه مالی ندارند، بلکه تنها هدف آن ها ایجاد شورش و ناامنی است. تروریست های خطرناک با الهام از یک رهبر رادیکال و کاریزماتیک (هولت) یک جنگ ویرانگر را علیه دولت فدرال ایالات متحده طراحی می کنند. نیکلاس هولت در فیلم The Order نقش رهبر تروریست ها را بر عهده دارد.

نیکلاس هولت در فیلم The Order

تولید فیلم

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 تولید در ماه می در آلبرتای کانادا آغاز خواهد شد.

هاس، لا و فورد به همراه کورزل، بن جکسون و استفن فاس از ریف راف انترتینمنت، بیلین، کیت سوزمن، جرمی ساولنیر و زک گرت از استودیو AGC به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این فیلم جنایی را تولید خواهند کرد.

لا به زودی به عنوان شخصیت نمادین کاپیتان هوک در «پیتر پن و وندی» دیوید لوری برای دیزنی+ و در نقش هنری هشتم در کنار ملکه کاترین پار آلیسیا ویکاندر در «Firebrand» دیده می‌شود.

او همچنین قرار است در «جنگ ستارگان: خدمه اسکلت» به کارگردانی جان واتس و نویسنده کریستوفر فورد ظاهر شود.

منبع See

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =