Kanye West بابت نظرات یهود ستیزانه عذرخواهی کرد

Kanye West

Kanye West جمعه شب با پاپاراتزی ها صحبت کرد و گفت که متوجه نشده است که یهود ستیز است و به خاطر ادعای دروغین در مورد جورج فلوید معذرت خواهی کرد.

هنگامی که پاپاراتزی با وست درباره اظهارات یهودستیزانه اش صحبت کرد. او گفت که متوجه نشده است آنچه می گوید یهودی ستیزانه تلقی می شود و پس از اینکه با آدیداس که رسماً روابط خود را با خواننده رپ قطع کرده است. کانیه به این حقیقت رسید که رفتار او درست نبوده است. ” در مکالمات خود گفت: «وقتی آن ویدیو را به عنوان یک سیاه پوست می بینم. احساساتم را جریحه دار می کند. و من می دانم که پلیس حمله می کند و آمریکا به طور کلی نژادپرست است. و من می‌دانم که وقتی گفتیم زندگی سیاه‌پوستان مهم است. این ایده باعث شد که ما با هم به عنوان یک مردم احساس خوبی داشته باشیم، درست است؟»

وی ادامه داد: «بنابراین وقتی مرگ جورج فلوید را زیر سوال بردم. به مردم صدمه زدم. “من می خواهم معذرت خواهی کنم. کاری که آدیداس و رسانه ها با من انجام داند باعث شد دید من به روی این موضوع باز شود. من می‌دانم که اکنون چه حسی دارم.»

“پس خدایا شکرت که مرا تواضع کردی و به من گفتی که واقعاً چه احساسی داشتم. زیرا چگونه می توان ثروتمندترین سیاهپوستان را متواضع کرد جز اینکه با یک نظر همه در مقابل او قرار بگیرند.”

Kanye West

شکایت خانواده جورج فلوید

خانواده جورج فلوید در حال آماده سازی یک شکایت 250 میلیون دلاری علیه وست به دلیل ادعاهای بی اساس او هستند.

نظرات جنجالی Kanye West منجر به لغو قرداد گسترده برندها و شرکت هایی شده است که راه خود را از خواننده رپ جدا کرده اند. غول آژانس استعدادهای درخشان CAA او را این هفته کنار گذاشت. و او توسط افرادی مانند Balenciaga و غول بانکی JP Morgan Chase رها شده است. پس از قطع روابط آدیداس با کانیه، کل ثروت او از 2 میلیارد دلار به حدود 500 میلیون دلار کاهش یافت.

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =