کندال جنر؛ من بچه دار شدم!

کندال جنر

کندال جنر منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندش است. البته باید بگیم در واقع اسب کندال جنر منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندش است.

در اپیزود چهارشنبه شب برنامه تلویزیونی «کارداشیان‌ها» این سوپرمدل متوجه شد که یکی از اسب‌هایش از طریق رحم جایگزین باردار است. کندال در حالی که برای مت گالا 2022 آماده می شد فریاد زد: “اوه خدای من، من بچه دار شدم!”، قبل از اینکه توضیح دهد در واقع اسبش بچه دار شده است.

کندال جنر

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این ستاره 27 ساله به تیم خود گفت: « آنها فقط به من پیام دادند که ما یک جنین داریم!» جنر در ادامه فاش کرد که سال گذشته پس از اینکه تصمیم گرفت کره اسب می‌خواهد. از آرایشگرش جن اتکین برای تولدش «اسپرم» اسب خواست.

کندال نیکول جنر زادهٔ ۳ نوامبر ۱۹۹۵ یک مدل اهل ایالات متحده آمریکا است. کندال از سال ۲۰۰۶ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌. او دختر ویلیام بروس جنر و کریستن مری جنر می‌باشد.

کندال دارای یک خواهر کوچکتر به نام کایلی و سه خواهر ناتنی بزرگتر به نام‌های کورتنی، کیم و کلویی کارداشیان و همچنین چهار برادر ناتنی به نام‌های راب کارداشیان، برت جنر، براندون جنر و برودی جنر می‌باشد. جنر بهترین دوست خود را کارا دلوین معرفی کرده. با جیجی حدید و هیلی بالدوین دوست صمیمی است.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =