رکورد شکنی تیلور سوئیفت با «آلبوم Midnights»

آلبوم Midnights

تیلور سوئیفت با «Midnights» دو رکورد شکست و به پرمخاطب ترین هنرمند اسپاتیفای تبدیل شد. با نزدیک شدن به ساعت 12 صبح روز جمعه 21 اکتبر، طرفداران تیلور سوئیفت در سراسر جهان با نفس بند آمده منتظر ماندند. دهمین آلبوم استودیویی او و پنجمین آلبوم در دو سال گذشته قرار بود منتشر شود.

در نیمه‌شب سرانجام طرفداران به خواسته خود رسیدند. و آلبوم Midnights بلافاصله توسط هواداران در سراسر خریداری شد. آلبوم مورد انتظار در حال حاضر دو رکورد در Spotify شکسته است.

آلبوم Midnights

در 21 اکتبر 2022 Midnights تیلور سوئیفت به پرطرفدارترین آلبوم Spotify در یک روز تبدیل شد. تیلور رکورد بیشترین موزیک پخش‌شده در یک روز را در تاریخ Spotify شکست.

قبل از انتشار، اسپاتیفای و تیلور با هم همکاری کردند تا اشعار آلبوم تیلور را بر روی بیلبوردهای مختلف در سراسر جهان منتشر کنند. اکنون که آلبوم از راه رسیده است. طرفداران با شور و اشتیاق عجیبی این آلبوم را گوش می دهند.

«جک آنتونوف»، «آلانا هایم»، «لیث اشلی»، «دنیل هایم»، «لورا درن»، «پت مک‌گراث»، «جان ارلی»، و «ماری الیزابت الیس» و رینا یانگ از جمله افرادی هستند که در آلوم نیمه شب تیلور حضور داشتند. یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت این آلبوم حضور افراد مشهور دیگر در کنار تیلور است. خصوصا حضور دیلن اوبرایان در آلبوم نیمه شب و موزیک ویدیوها باعث اشتیاق هواداران شده است.

منبع Spotify

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 1 =