درگذشت لیسا مری پرسلی؛ تنها دختر الویس پرسلی در 54 سالگی درگذشت

درگذشت لیسا مری پرسلی

پریسیلا پرسلی همسر الویس پرسلی در بیانیه ای خبر از درگذشت لیسا مری پرسلی داد. او گفت: لیسا مری پرسلی تنها فرزند الویس پرسلی روز پنجشنبه پس از بستری شدن در بیمارستان درگذشت. این خواننده 54 ساله بود.

پریسیلا پرسلی عصر پنجشنبه در بیانیه‌ای گفت: «با قلبی اندوهگین باید خبر درگذشت لیسا مری پرسلی را به اشتراک بگذارم. دختر زیبای من لیسا مری ما را ترک کرده است. او پرشورترین، قوی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین زنی بود که تا به حال می‌شناختم.»

به گفته کریگ لیتل سخنگوی آتش نشانی، امدادگران لس آنجلس در ساعت 10:37 صبح به دنبال گزارش ایست قلبی یک زن به خانه ای در کالاباساس اعزام شدند. آدرس خانه نشان می داد که پرسلی ساکن آن آدرس است.

لیتل گفت امدادگران حدود شش دقیقه بعد به محل رسیدند. در بیانیه بعدی اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس آمده است که امدادگران CPR را انجام داده و “مشخص کردند که بیمار علائم حیات دارد” سپس بلافاصله او را به بیمارستانی در نزدیکی West Hills ببرند.

خبر بستری شدن پرسلی در بیمارستان ابتدا توسط TMZ گزارش شد و بعداً توسط مجله People تایید شد.

درگذشت لیسا مری پرسلی

لیسا در گلدن گلوب 2023

طبق اخبار هالیوود مووی 21 پرسلی 54 ساله روز سه‌شنبه در مراسم گلدن گلوب شرکت کرد تا همراه با آستین باتلر جشن بگیرد. آستین باتلر برای بازی در نقش پدرش در فیلم «الویس» جایزه دریافت کرد.

لیسا درباره فیلم گفت: «من واقعاً نمی‌دانستم پس از دیدن آن فیلم با خودم چه کنم. پنج روز طول کشید تا این فیلم را هضم کنم. زیرا آنقدر باورنکردنی و دقیق بود که نمی توانم آن را توصیف کنم.»

درست چند روز قبل از آن او در ممفیس درعمارتی که الویس در آن زندگی می کرد، حضور داشت. تا سالگرد تولد پدرش را در 8 ژانویه جشن بگیرد.

کریستن سایناتو و همسرش در حال بازدید از ممفیس بودند که روز پنجشنبه خبر درگذشت لیسا مری پرسلی را شنیدند. کریستن گفت که لیسا مری پرسلی یکی از آخرین راه های ارتباطات با پدر مشهورش بود.

سایناتو در حالی که ایستاده بود اشک های خود را پاک کرد و گفت:« او سزاوار یک زندگی طولانی و شاد بود. همه از این موضوع شوکه شده اند. چرا؟ چرا باید این اتفاق می افتاد؟»

منبع Apnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + بیست =