انتقاد برنارد هیل بازیگر «ارباب حلقه‌ها» از ساخت سریال حلقه های قدرت

حلقه های قدرت

برنارد هیل بازیگری که برای طرفداران «ارباب حلقه‌ها» در سراسر جهان به عنوان پادشاه تئودن شناخته می‌شود. اخیراً در مصاحبه‌ای با مترو به سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» آمازون پرداخت. «حلقه‌های قدرت» فصل اول هشت قسمتی خود را پاییز امسال در Amazon Prime Video پخش کرد. وقتی از هیل پرسیده شد که آیا نمایش را تماشا کرده است، هیل پاسخ داد: “نه، علاقه ای ندارم.”

هیل گفت: “این یک سرمایه گذاری پول ساز است و من علاقه ای به تماشای آن یا حضور در آن ندارم.” “آرزوی موفقیت برای آنها دارم اما شبیه یک کار واقعی نیست.”

سپس از هیل پرسیده شد که آیا فرانچایز «ارباب حلقه‌ها» باید پس از پایان دادن به سه‌گانه اصلی خود توسط پیتر جکسون با «بازگشت پادشاه» به پایان می‌رسید. که بازیگر پاسخ داد: «کاملاً، بله».

هیل گفت: «فکر می‌کنم وقتی «هابیت» را ساختند. در واقع می توان گفت فشار بسیار زیادی به داستان آوردند. «هابیت» یک کتاب کوچک است اما آنها این کار را به خوبی انجام دادند. آنها داستان را گسترش دادند [اما] من فکر می کنم شما می توانید یک تکه کش را فقط تا یک جایی بکشید زیرا بیش از آن ظرفیت ندارد. فکر می‌کنم آن‌ها در «هابیت» موفق شدند. زیرا بدون شک چیزهای بسیار خوبی در «هابیت» وجود داشت.»

حلقه های قدرت

حلقه های قدرت

طبق اخبار هالیوود مووی 21 هیل هرگز نمی داند در «حلقه های قدرت» چه چیزی وجود دارد. زیرا از تماشای آن امتناع می کند. گردانندگان سریال یک برنامه پنج فصلی برای «حلقه‌های قدرت» ترسیم کرده‌اند که گران‌ترین سریال تلویزیونی ساخته شده با بودجه فصل اول 400 میلیون دلار است. اگر هر پنج فصل این سریال ساخته شود. هزینه آن برای آمازون 1 میلیارد دلار خواهد بود.

منتقدان تا حد زیادی با «حلقه‌های قدرت» موافق بودند و ورایتی این سریال را «جامع» خواند. در حالی که مشخص نیست که الایجا وود، بیلی بوید، شان آستین و دامینیک مانهن در «ارباب حلقه‌ها»، «حلقه‌های قدرت» را تماشا کرده‌اند یا خیر. چهار بازیگر اصلی هابیت سه‌گانه اصلی جکسون از این سریال علیه ترول‌های آنلاین نژادپرست حمایت کردند. در میان واکنش‌های نژادپرستانه، این چهار بازیگر با پیراهن‌هایی که گوش‌های موجودات سرزمین میانه را با رنگ‌های مختلف پوست نشان می‌داد، عکس گرفتند. وود در توییتر نوشت: «خوش آمدید.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =