کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian بر روی جلد مجله امپایر

کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian

فصل سوم Mandalorian به زودی منتشر می شود و با نزدیک شدن به انتشار سریال پوسترها، تصاویر، کلیپ های ویدیویی و تریلرهایی منتشر شده است تا طرفداران سریال را هیجان زده کند. اما همانطور که همه می دانیم، هیجان متوقف نمی شود و طرفداران همیشه منتظر سورپرایزهای جدید هستند. از این رو کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian با حضور دین جارین، بو-کاتان کرایزه و گروگو بر روی جلد مجله امپایر منتشر شده است.

برای اینکه طرفداران را برای فصل بعدی Mandalorian هیجان زده کنند کاورهای جدید را منتشر کرده اند. تا به تماشاگران نگاهی اجمالی به داستان سریال دهد.

دو جلد برای مجله منتشر شد. یکی با دین جارین (پدرو پاسکال)، بو-کاتان کرایزه (کیت ساکهوف) و گروگو. پوستر پاسکال و ساکهوف را نشان می‌دهد که چهره‌هایشان را برای دیدن دنیا نشان می‌دهند.

کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian

پوستر جدید

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در پوستر دین را در حال استفاده از Darksaber،شمشیر نوری که از مبارزه با موف گیدئون (جیانکارلو اسپوزیتو) در فینال فصل دوم به دست آورد، می‌بینیم. با این شوخی کوچک، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که دین را در حال استفاده از Darksaber در حالی که در فصل سوم با دشمنان مبارزه می کند، ببینند. پوستر دوم دارای کلاه ایمنی ماندالوریایی با اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف است. این می تواند به این معنی باشد که مخاطبان می توانند انتظار داشته باشند که تعداد بیشتری از Mandalorians را در فصل سوم ببینند، زیرا بینندگان قبلاً با تعدادی از آنها در فصل 2 آشنا شده بودند.

فصل سوم The Mandalorian به دنبال شکارچی خواهد بود که به پدر تبدیل شده است و او با گروگو در اطراف کهکشان ماجراجویی می کند. در سفر خود، آن دو با دوستان قدیمی ملاقات می کنند و دشمنان جدیدی پیدا می کنند. در Mandalorian بازیگرانی چون Carl Weathers، Amy Sedaris، Emily Swallow، Pascal، Sackoff و Esposito حضور دارند.

فصل سوم The Mandalorian به طور انحصاری در Disney+ در تاریخ 1 مارس پخش خواهد شد. کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian را در زیر می توانید مشاهده نمایید:

کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian کاورهای جدید فصل 3 The Mandalorian

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =