مارگو رابی 50 میلیون دلار حقوق برای باربی دریافت کرد!

مارگو رابی به عنوان بازیگر و تهیه کننده فیلم باربی 50 میلیون دلار حقوق دریافت خواهد کرد.

به گزارش ورایتی که منابع متعددی را نقل کرده. انتظار می‌رود ستاره 33 ساله که علاوه بر بازیگری فیلم باربی را نیز تهیه کرده است. به عنوان بخشی از قراردادی که ترکیبی از دستمزد و پاداش‌های گیشه است. 50 میلیون دلار به دست آورد.

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، فروش باربی تاکنون از یک میلیارد دلار در گیشه جهانی عبور کرده است. و گرتا گرویگ را به پردرآمدترین کارگردان زن فیلم لایو اکشن در باکس آفیس جهانی تبدیل کرده است. و بالاتر از کاپیتان مارول 2019 قرار گرفت.

مارگو رابی 50 میلیون دلار

رابی باربی را با شرکتش LuckyChap Entertainment تهیه کنندگی کرد. او قبلاً Birds of Prey و فیلم برنده اسکار Promising Woman را تهیه کرده بود. به غیر از مارگو رابی که 50 میلیون دلار حقوق برای باربی دریافت کرده است شوهرش تام آکرلی نیز تهیه کننده این فیلم بود و حقوق قابل توجه ای نصیبش شده است.

در اصل، قبل از اینکه گرویگ او را متقاعد کند که در این نقش بازی کند. رابی می خواست که گال گدوت نقش باربی را بازی کند. مارگو رابی گفت: اینطور نبود که بخواهم نقش باربی را بازی کنم یا رویای باربی شدن را داشته باشم یا هر چیزی شبیه این. این احمقانه به نظر می رسد، اما من واقعاً تا سال ها پس از توسعه پروژه حتی به بازی باربی فکر نمی کردم.

باربی در تابستان امسال تجارت سینما را احیا کرد. همچنین تا حدی به لطف ترند ویروسی هشتگ “باربنهایمر” در اینترنت. طرفداران را برای دیدن درام تاریخی سه ساعته اوپنهایمر از باربی و کریستوفر نولان به چالش کشید. این دو فیلم در یک آخر هفته در سینماها اکران شدند و با هم رکوردهای سینما را شکستند. باربی اکنون در سینماها است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =