مارک زاکربرگ : مبارزه من و ایلان ماسک اتفاق نمی افتد!

مارک زاکربرگ رئیس متا می‌گوید او و ایلان ماسک برای مبارزه در قفس جدی نیست.

مارک زاکربرگ گفت :که از مبارزه در قفس با ایلان ماسک خارج می شود. و ادعا می کند که رئیس تسلا ” برای مسابقه جدی نیست”.

ظاهراً در ماه ژوئن زمانی که ماسک توییت کرد که “آماده مبارزه در قفس” است. ماسک و زاکربرگ رؤسای میلیاردر دو شرکت فناوری رقیب با یکدیگر مبارزه موافقت کردند.

زاکربرگ که مدیریت فیس‌بوک و اینستاگرام را بر عهده دارد، از توییت ماسک اسکرین شات گرفت و پاسخ داد «مکان مبارزه را برای من بفرست».

با این حال، روز یکشنبه او در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی Threads گفت: «من فکر می‌کنم. همه می‌توانیم قبول کنیم که ایلان جدی نیست. و زمان آن فرا رسیده است. که بیخیال شویم. من یک قرار واقعی را پیشنهاد دادم. دانا وایت (رئیس UFC) هم پیشنهاد داد که این مسابقه را به یک رقابت قانونی برای خیریه تبدیل کند.

اما ایلان تاریخ را تأیید نمی‌کند، سپس می‌گوید که به جراحی نیاز دارد و اکنون از او می‌خواهد که یک دور تمرینی انجام دهد.

رقابت خارج از رینگ زاکر برگ و ماسک

مارک زاکربرگ و ایلان ماسک

اگر ایلان در مورد یک تاریخ واقعی و یک رویداد رسمی جدی باشد، می داند که چگونه با من تماس بگیرد. در غیر این صورت، زمان بیخیال شدن است. من روی رقابت با افرادی که این ورزش را جدی می‌گیرند تمرکز خواهم کرد.»

زاکربرگ در هنرهای رزمی ترکیبی مهارت دارد. و پستی درباره تکمیل اولین مسابقات جیو جیتسو خود در اوایل امسال منتشر کرد.

ماسک هفته گذشته گفت.: که برای مبارزه با وزنه زدن تمرین می کند. او در X نوشت: “وقتی برای ورزش کردن ندارم، پس فقط آنها را سر کار می‌آورم.”

پس از راه‌اندازی Threads، یک برنامه مکالمه مبتنی بر متن، توسط متای زاکربرگ در ماه جولای، تنش‌ها بین دو شرکت میلیاردر را بالا برد. توییتر نامه ای به زاکربرگ ارسال کرد و مدعی شد که متا از اسرار تجاری توئیتر و سایر دارایی های معنوی سوء استفاده کرده است.

منبع: Guardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =