تاریخ انتشار فصل دوم I Am Groot از دیزنی+ مشخص شد

تاریخ انتشار فصل دوم I Am Groot

تابستان گذشته، مارول استودیوز مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه کاملاً جدید به نام «I Am Groot» را منتشر کرد. که مجموعه‌ای متشکل از پنج فیلم کوتاه اصلی با چندین شخصیت جدید و غیرعادی بود. و درخت کوچک محبوب همه Baby Groot با صداپیشگی وین دیزل که صداپیشگی گروت در فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» را بر عهده داشت، در آن نقش آفرینی کرد. در حال حاضر تاریخ انتشار فصل دوم I Am Groot مشخص شده و طرفداران این درخت کوچک می توانند کاراکتر محبوب خود را دوباره ببینند.

این فیلم‌های کوتاه بین فیلم‌های اول و دوم «نگهبانان کهکشان» قرار دارند. Baby Groot در مجموعه کوتاه خودش در مرکز صحنه قرار می‌گیرد و دوران شکوه خود را در دوران بزرگ شدن و گرفتار شدن در میان ستاره‌ها بررسی می‌کند.

تاریخ انتشار فصل دوم I Am Groot

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سال گذشته در جریان کامیک کان سن دیگو تایید شد که “I Am Groot” برای فصل دوم فیلم کوتاه بازخواهد گشت. طبق گفته‌های Cosmic Circus فیلم‌های کوتاه جدید پاییز امسال احتمالاً در اوایل سپتامبر در دیزنی پلاس منتشر می‌شوند. زیرا «Loki» در ماه اکتبر بر روی پلتفرم قرار می‌گیرد. و این موضوع به خوبی با انتشار «نگهبانان کهکشان: جلد 3» از دیزنی پلاس مرتبط خواهد بود.

البته تاریخ انتشار فصل دوم I Am Groot ممکن است تغیر کند. با توجه به تغییر دائمی برنامه اکران دیزنی به دلیل اعتصابات نویسندگان و اعتصاب بازیگران و همچنین کاهش بودجه های ساخت آثار.

منبع Whatsondisneyplus

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =