جعفر جکسون برادرزاده مایکل جکسون نقش پادشاه پاپ را بازی خواهد کرد

جعفر جکسون برادرزاده مایکل جکسون

جعفر جکسون برادرزاده مایکل جکسون که تنها 26 سال دارد قرار است نقش مایکل را در فیلم زندگینامه او به کارگردانی آنتوان فوکوا برای Lionsgate بازی کند. این خواننده و ترانه سرا پسر جرمین جکسون است که برادر مایکل و عضو گروه The Jackson 5 است. جعفر از سن 12 سالگی به آواز خواندن و رقصیدن مشغول است و هنر خود را با خواندن آهنگ هایی از سم کوک تا ماروین گی به همراه آهنگ های اصلی به نمایش گذاشته است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21، Emancipation Helmer با کارگردان مایکل که فیلمنامه ای از جان لوگان دارد، قرارداد امضا کرد. گراهام کینگ که داستان فردی مرکوری را به فیلم پرفروش Bohemian Rhapsody تبدیل کرد، تهیه‌کننده این فیلم است.

جعفر جکسون برادرزاده مایکل جکسون

جعفر جکسون تلاش بسیاری دارد تا بتواند صدا و حرکات عموی خود را به درست اجرا کند. به عنوان یک بازیگر او ممکن است بیشتر از آنچه که می‌خواست درباره عموی مشهورش بیاموزد. زیرا شنیده‌ایم که فیلم شامل جنجال‌های زندگی جکسون هم هست. از جمله اتهامات پدوفیلی که آخرین سال‌های زندگی مایکل را در بر گرفته بود. سرانجام مایکل در 2009 در سن 50 سالگی به دلیل ایست قلبی ناشی از استفاده زیاد از آرامبخش درگذشت.

فوکوا در حال حاضر در حال اتمام The Equalizer 3 با دنزل واشنگتن در ایتالیا است و سپس توجه خود را به فیلم مایکل معطوف خواهد کرد. تولید اواخر امسال آغاز می‌شود و شنیده‌ایم که فوکوا پیش‌نویس فیلمبردار فیلم Emancipation و Equalizer 3 را رابرت ریچاردسون را در کنارش خواهد داشت.

Lionsgate در اینجا حق پخش جهانی این فیلم را دارد. این استودیو در سال 2009 مستند This is It را در دست ساخت داشت. که شامل فیلمی از تمرین جکسون برای یک سری از کنسرت های لندن هنگام مرگش بود.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =