تریلر سریال Muted

تریلر سریال Muted

تریلر سریال Muted منتشر شد. سریال جنایی اسپانیایی زبان قرار است در ماه مه اکران شود. نتفلیکس به کاتالوگ چشمگیر سریال های اصلی به زبان های مختلف می بالد و هیچ کدام بهتر از گروه اسپانیایی زبان آن عمل نکرده اند. با توجه به موفقیت‌های برجسته‌ای مانند Elite و Money Heist، به طوری که دومی الهام‌بخش یک بازسازی کره‌ای به همان اندازه موفق بود.

نتفلیکس امیدوار است با سریال اصلی اسپانیایی خود Muted بتواند یک نمایش موفق داشته باشد. این سریال قرار است در تاریخ 19 می منتشر شود. از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «ارون پیپر»، «آلمودنا آمور»، «مانو ریوس»، «آیتور لونا»، «میکل لسادو»، «کریستینا کوانی»، «رامیرو بلاس» و «آریا بدمار».

 

داستان سریال

یک قتل رخ می دهد. زن و شوهری از بالکن خانه خود به پایین پرتاب می شوند و جان خود را از دست می دهند. پلیس به دنبال انگیزه قاتل است. وقتی قاتل پسر این زوج معرفی می شود . روند داستان تغییر می کند. او حتی یک کلمه در مورد این حادثه به کسی نمی گوید.

تریلر در همان ابتدای داستان با خود قتل ها شروع می شود. اکنون شش سال از این جنایت می گذرد و سرجیو که توسط آرون پایپر از الیت به تصویر کشیده شده است. به دلیل رفتار خوبش زود از زندان خارج می شود.

شش سال بعد، یک دختر نوجوان ممکن است کلید آشکار شدن این داستان باشد.

تریلر سریال Muted :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =