فیلم I Am Legend 2 چندین دهه پس از فیلم اصلی ساخته می شود

فیلم I Am Legend 2

داستان فیلم I Am Legend 2 با بازی مایکل بی جردن و ویل اسمیت دهه ها بعد از فیلم اصلی اتفاق می افتد. در ادامه فیلم پسا آخرالزمانی 2007 داستان I Am Legend 2 سال گذشته با بازگشت اسمیت در نقش دکتر رابرت نویل و جردن به بازیگران معرفی شد. با این حال پس از اینکه اسمیت در مراسم اسکار 2022 به کریس راک سیلی زد. بسیاری از پروژه های او یا به حالت تعلیق درآمدند یا به کلی کنار گذاشته شدند.

فیلم I Am Legend 2

وضعیت ساخت قسمت دوم

اکنون آکیوا گلدزمن در طی مصاحبه اخیر با در مورد قرارداد جدید خود با برادران وارنر به‌روزرسانی مثبتی در مورد وضعیت I Am Legend 2 به اشتراک گذاشت. نویسنده/تهیه‌کننده می‌گوید که در حال حاضر در حال پیگیری سریع دو پروژه هستند، I. Am Legend 2 با اسمیت و جردن و همچنین دنباله ای برای کنستانتین با کیانو ریوز. گلدزمن همچنین جزئیات کامل داستان را فاش کرد. از جمله اینکه فیلم دهه‌ها پس از اولین فیلم ساخته می‌شود و تا حدی از The Last of Us الهام گرفته شده است. آنچه گلدزمن به اشتراک گذاشته را در زیر بخوانید:

«داستان این فیلم چند دهه دیرتر از The Last of Us شروع خواهد شد. جایی که ما جهان را فقط پس از آخرالزمان و همچنین پس از یک وقفه 20 تا 30 ساله می بینیم. می بینید که چگونه خود زمین دوباره جهان را باز پس می گیرد. و چیزی زیبا در این میان وجود دارد و آن ان است که وقتی انسان از دخالت در طبیعت و چرخه طبیعی زمین دست می کشد چه اتفاقی می افتد؟ ما به کتاب اصلی متسون و پایان متناوب بر خلاف پایان منتشر شده در فیلم اصلی برمی گردیم. چیزی که متسون در مورد آن صحبت می کرد این بود که زمان انسان روی سیاره به عنوان گونه غالب به پایان رسیده بود. این یک چیز واقعاً جالب است که ما به بررسی آن خواهیم پرداخت. وفاداری کمی به متن اصلی وجود خواهد داشت.»

فیلم I Am Legend 2

آنچه در مورد I Am Legend 2 می دانیم

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فرانسیس لارنس کارگردان فیلم I Am Legend آخرین به روز رسانی را در مورد وضعیت این دنباله ارائه کرد و گفت که این پروژه “هنوز زمان زیادی نیاز دارد تا بتوان تمام بخش های آن را تکمیل کرد و به سرانجام رساند.” اکنون برای به‌روزرسانی گلدزمن I Am Legend 2 بسیار مطمئن تر از قبل هستیم. زیرا به نظر می‌رسد که آن‌ها به‌عنوان بخشی از قرارداد اولیه خود با برادران وارنر، خیلی سیرع پیگیر کارها هستند. هنوز هیچ صحبتی در مورد کارگردانی I Am Legend 2 وجود ندارد. از جمله اینکه آیا لارنس بازخواهد گشت.

علاوه بر آپدیت مثبت گلدزمن جزئیاتی در مورد جدول زمانی و داستان I Am Legend 2 نیز به اشتراک گذاشت. دنباله آن دهه‌ها پس از اولین فیلم ساخته می‌شود و همانطور که بسیاری پس از اعلام اولیه آن حدس می‌زدند. پایان جایگزین I Am Legend را دنبال می‌کند. پایان اصلی اقتباس فیلم باعث شد که نویل خود را فدا کند تا به نجات بقیه کمک کند. اگرچه پایان جایگزین آن باعث زنده ماندن او شد که به منبع اصلی نزدیکتر بود. مانند داستان رمانی به همین نام در سال 1954 که توسط ریچارد متسون نوشته شده است.

نسخه‌ی بعدی I Am Legend سال‌هاست که در حال توسعه بوده و هیچ فایده‌ای نداشته است. اما اکنون به نظر می‌رسد که گلدزمن با قدرت وارد میدان شده تا یک داستان عالی را برای قسمت دوم اجرا کند. در حالی که نویسنده I Am Legend جزئیاتی در مورد دنباله این فیلم ارائه می کرد، اما نشان نداد که شخصیت جردن چگونه در داستان قرار می گیرد. جزئیات بیشتر فیلم با پیشرفت I Am Legend 2 در مراحل توسعه آشکار خواهد شد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =