سم اسمیت سوژه کلیپ خنده دار در TikTok شد

سم اسمیت

شاید این روزها عبور از کنار غریبه‌ای که در حال فیلمبرداری برای TikTok هست خیلی عادی باشد. اما آیا تا به حال هنرمند برنده جایزه گرمی را در حال فیلمبرداری در محله خود دیده‌اید؟

در ماه گذشته یکی از تیک تاکرها به بیرون از پنجره آپارتمان خود نگاه می کند و در کمال تعجب سم اسمیت را در حال فیلمبرداری و ساخت کلیپ TikTok برای بیش از 6 میلیون دنبال کننده خود می بیند. در پایان ماه گذشته اسمیت ویدیویی در حال رقصیدن در یک خیابان خالی با آخرین موفقیت خود یعنی موزیک “Unholy” با حضور کیم پتراس به اشتراک گذاشت. اسمیت در حال جشن گرفتن بود. این جشن به مناسبت استفاده از آهنگ Unholy برای 1 میلیون اثر در TikTok بود. او خطاب به طرفداران خود نوشت: “من همه شما را دوست دارم”.

سم اسمیت

تنها یک هفته بعد کاربری به نام @okiamyasmin ویدئویی را به اشتراک گذاشت که اسمیت را در خیابان در حال فیلمبرداری برای ویدئو نشان می‌داد. او همچنین صدای جیرجیر کفش‌های کتانی را برای ایجاد حالت طنز و کمدی به ویدیو اضافه کرد.

این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و طرفداران ناباورانه شروع به کامنت گذاشتن کردند. یکی از طرفداران نوشت: «به هیچ وجه ممکن نیست». شخص دیگری اظهار داشت: “این نمی تواند واقعی باشد.” پس از این نظرات @okiamyasmin فیلم بیشتری از مشاهده خود را در TikTok منتشر کرد.

 

آلبوم جدید اسمیت

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در حالی که سم اسمیت به موفقیت “Unholy” ادامه می دهد. بیانیه ای صمیمانه در مورد آلبوم پیش رو را با طرفداران خود به اشتراک گذاشت. “عزیزترین ملوانان ⚓️ من بسیار خوشحالم که اعلام کنم چهارمین آلبوم من “GLORIA” نام دارد. این آلبوم در 27 ژانویه 2023 در دسترس خواهد بود.”

این خواننده ادامه داد: “گلوریا من را از روزهای تاریک عبور داد و مانند چراغی در زندگی من بود. امیدوارم برای شما هم همینطور باشد. ممنون که این همه صبر کردید.”

کلیپ معروف اسمیت و یاسمین:

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =