اوپنهایمر پرفروش ترین فیلم بیوگرافی تاریخ سینما شد

اوپنهایمر پرفروش ترین فیلم بیوگرافی

اوپنهایمر پرفروش ترین فیلم بیوگرافی شد. این فیلم که ساخته کریستوفر نولان است با پیشی گرفتن از Bohemian Rhapsody به پرفروش‌ترین فیلم زندگی‌نامه‌ای تاریخ تبدیل شد. این فیلم با بازی کیلین مورفی در نقش پدر بمب اتمی رابرت جی اوپنهایمر اکنون 912.7 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخته است و از 910.8 میلیون دلار فیلم زندگینامه بوهمی راپسودی کوئین عبور کرده است.

فیلم اوپنهایمر بدون شک همزمان با فیلم پرفروش باربی گرتا گرویگ، با هشتگ #barbenheimer که تماشاگران سینما را تشویق به دیدن هر دو فیلم می‌کند، از اکران سود برد. این ویژگی دوگانه، الهام‌بخش تفسیرهای پرجنب‌وجوش هم از سوی کارشناسان محافظه‌کار و هم از طرفداران مشتاق فیلم بود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Oppenheimer

اوپنهایمر پرفروش ترین فیلم بیوگرافی

اوپنهایمر در تابستان امسال رکوردهای باکس آفیس را شکسته است. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم با رتبه R استودیو یونیورسال است و در حال حاضر سومین فیلم پرفروش سال 2023 پس از فیلم باربی و فیلم برادران سوپر ماریو است. این سومین فیلم پرفروش نولان بعد از شوالیه تاریکی و شوالیه تاریکی برمی‌خیزد.

برخی از رسانه ها این فیلم بیوگرافی پر ستاره نولان را که برگرفته از کتاب برنده جایزه پولیتزر آمریکایی پرومتئوس است. «بزرگ، پر سر و صدا، باید دید» نامیدند.” همچنین فیلمی است که حماسه‌های دشوار دوران گذشته را به یاد می‌آورد. فیلم ا.پنهایمر با فرمت IMAX در سراسر جهان و در سالن های خاص اکران شد که باعث فروش بیشتر آن شد.

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دوازده =