برایان رندال همسر ساندرا بولاک در سن 57 سالگی درگذشت

برایان رندال همسر ساندرا بولاک

طبق گزارش ها برایان رندال همسر ساندرا بولاک در سن 57 سالگی درگذشت. دلیل مرگ او ALS اعلام شد. و به نظر می رسد پس از درگذشت برایان بنا به درخواست خودش جسدش سوزانده شده است.

درگذشت این مرد 57 ساله با انتشار بیانیه ای دلخراش توسط خانواده او در روز دوشنبه تایید شد. اگرچه ساندرا هنوز درباره مرگ همسرش صحبت نکرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 تنها یک روز پس از فاش شدن خبر فوت برایان رندال همسر ساندرا بولاک  از مردی عکس گرفته شد که در حال تحویل یک کیسه بزرگ و اوراق سوزاندن جسد بود. این اوراق و کیسه خاکستر به دخترش اسکایلر که در لس آنجلس زندگی می کرد تحویل داده شد.

در عکس‌های به دست آمده دیده شد که آن مرد کیسه‌ای را که گمان می‌رود خاکستر برایان را حمل می‌کرد و اوراق را که توسط مردی ناشناس در روز سه‌شنبه امضا شده بود، تحویل داد.

یک عکس از نمای نزدیک، بخشی از آنچه روی کاغذها نوشته شده بود را نشان داد: “دریافت بقایای سوزانده شده و رهاسازی” و برایان ای. رندال در زیر آن چند امضا را به ثبت رسانده بود.

برایان رندال همسر ساندرا بولاک

بیماری برایان

برایان رندال همسر ساندرا بولاک در آخر هفته پس از مبارزه سه ساله با ALS، که به عنوان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا بیماری لو گریگ نیز شناخته می‌شود، درگذشت. ALS  یک بیماری عصبی نادر است که سلول‌های عصبی مغز و نخاع را تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث از دست دادن کنترل عضلانی می‌شود.

خانواده برایان در بیانیه‌ای با مردم خبر فوت او را به اشتراک گذاشتند که در آن نوشته شد: “با اندوه فراوان به اطلاع می رسانیم که در 5 آگوست، برایان رندال پس از سه سال نبرد با ALS به آرامی درگذشت. ما و کادر پزشکی سعی کردیم تمام خواسته های او را انجام دهیم. خصوصا اینکه خبر بیماری او را به صورت خصوصی نگه داریم.”

خانواده وی افزود: «ما از پزشکان خستگی‌ناپذیری که جدیدترین شیوه های درمان این بیماری را به کار بردند. و پرستاران شگفت‌انگیزی که ما را همراهی کردند و سعی کردند تمام وقت در کنار ما باشند، بی‌نهایت سپاسگزاریم».

ALS یک بیماری بی‌رحم است. اما دانستن اینکه او بهترین پرستاران و پزشکان را جمع‌آوری کرده بود تا به او کمک کنند و در خانه از او مراقبت کنند. یک امیدواری بسیار خوب بود.

برایان رندال همسر ساندرا بولاک

رابطه ساندرا و برایان

ساندرا و برایان رابطه خود را بسیار خصوصی نگه داشتند و به ندرت با هم ظاهر شدند. با این حال در سال 2021، ساندرا محتوایی را از رابطه عاشقانه خود به اشتراک گذاشت و در مورد احتمال ازدواج با او صحبت کرد.

او گفت: «نمی‌خواهم بگویم این کار (ازدواج) را حتما باید مطابق با روال گذشته انجام دهیم. اما برای اینکه یک شریک فداکار یا مادر فداکار باشم به ثبت ازدواج بر روی کاغذ نیاز ندارم.» “نیازی نیست که به من بگویند ازدواج به صورت رسمی ثبت شده است. تنها چیزی که مهم است عشق هر دوی نسبت به یکدیگر است.”

طبق اخبار و گزارش ها ممکن است ساندرا و برایان ازدواج قانونی نداشته باشند. اما گزارش های اخیر ادعا می کنند که این زوج سه سال قبل از تشخیص بیماری ALS خود در سال 2020 در مراسمی در باهاما “حلقه ها را میان خودشان رد و بدل کردند” و به نظر می رسد یک ازدواج غیر رسمی را انجام داده اند.

این بازیگر 59 ساله و برایان در سال 2015 زمانی که برایان برای عکاسی از جشن تولد پنجمین پسرش لوئیس استخدام شد با هم آشنا شدند. زمانی که رابطه آنها شکل گرفت لوئیس 5 سال سن داشت و دختر دیگر ساندرا 3 ساله بود.

منبع Hellomagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =