تریلر سریال Outer Banks فصل سوم

تریلر سریال Outer Banks

تریلر سریال Outer Banks فصل سوم منتشر شد. Outer Banks یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در سبک اکشن-ماجراجویی و رازآلود درام نوجوانان است که توسط جاش پیت، جوناس پیت و شانون برک ساخته شده و در 15 آوریل 2020 در نتفلیکس به نمایش درآمد. در دسامبر 2021 سریال برای فصل سوم تمدید شد که قرار است در 23 فوریه 2023 پخش شود. داستان سریال در جامعه ای در Outer Banks در کارولینای شمالی می گذرد و درگیری بین دو گروه از نوجوانان جامعه را دنبال می کند. در فصل سوم فراز و نشیب های زیادی در انتظار این نوجوانان است.

 از جمله بازیگرانی که در فصل سوم این سریای ایفای نقش می کنند می توان اشاره کرد به: «مدلین کلاین»، «چارلز استن»؛ «چیس استوکس»؛ «رودی پنکو»؛ «جاناتان دیویس» و «مدیسون بیلی» اشاره کرد.

 

داستان سریال

Outer Banks در یک شهر ساحلی در امتداد Outer Banks کارولینای شمالی واقع شده است. جایی که یک شکاف اجتماعی شدید بین ساکنان فصلی ثروتمند و افراد محلی طبقه کارگر (که به ترتیب نام مستعار “کوکس” و “Pogues” دارند) وجود دارد. این سریال گروهی از نوجوانان پوگ را دنبال می‌کند که مصمم هستند تا بفهمند چه اتفاقی برای پدر گمشده رهبر گروه، جان بی افتاده است.

فصل سوم «اوتر بنکس» ۲۳ فوریه از نتفلیکس پخش خواهد شد.

تریلر سریال Outer Banks :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =