اولین فیلم کوین اسپیسی پس از تبعید از هالیوود

اسپیسی

اسپیسی همچنین با اتهامات تجاوز جنسی بیشتری در بریتانیا مواجه است.

کوین اسپیسی بازیگر سرشناش شانس بیشتری برای حضور در صنعت سینما پیدا کرده است. اگرچه این بازیگر اخیراً درگیر دعوای ۴۰ میلیون دلاری اتهام جنسی آنتونی رپ شد و در نهایت برنده شد. اما همچنان با اتهامات تجاوز جنسی بیشتری در بریتانیا مواجه است. حال قرار است در فیلم هیجان انگیز «Control» ایفای نقش کند. طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این نقش شبیه به نقش کیفر ساترلند در فیلم باجه تلفن در سال 2002 توصیف شده است.

این فیلم درباره استلا سیمونز (لورن متکالف) وزیر دولت بریتانیا است که درگیر رابطه نامشروع با نخست وزیر (مارک همپتون) می شود. شخصی به راز او پی می برد و هنگامی که او وارد یک وسیله نقلیه خودران می شود، فرد مرموز از راه دور ماشین را می رباید تا از او انتقام بگیرد و با ایجاد غوغا در خیابان های لندن از او انتقام بگیرد. با این حال تیتر اصلی اسپیسی است که مدتی است به دلایل موجه در سینما و فیلم ها ظاهر نشده است. تا سال 2017 کوین یکی از بازیگران برتر هالیوود بود اما با ظهور جنبش #MeToo ، رپ ادعا کرد که اسپیسی در یک مهمانی در حالت مستی به او تعرض کرده است. این اتفاق در سال 1986 رخ داده است.

فالایز کارگردان  Superman Requiemکه در انتخاب کوین اسپیسی برای فیلم های خود ناامید به نظر می رسید، به عشق خود به این بازیگر اشاره کرد و به ورایتی گفت:” او یکی از بزرگترین بازیگران نسل ماست. جدای از زندگی شخصی اش، او چیزی است که نمی توانم در مورد آن نظر بدهم و اطلاعی ندارم – این فرصتی است برای همکاری با یکی از بازیگران بسیار بزرگ دنیای سینما.”

کوین اسپیسی

اسپیسی علیرغم همه اتهام به حضور در سینما ادامه می دهد

اگرچه کوین اسپیسی به یافتن کار در این صنعت ادامه می دهد، اما همچنان با مشکلات قانونی روبرو است. او قرار است در ژوئن 2023 به دلیل پنج مورد تجاوز جنسی در بریتانیا محاکمه شود و اخیراً شاهد محاکمه هفت مورد دیگر علیه او بودیم. علاوه بر همه اینها او مجبور شد در ماه آگوست به دلیل رفتار نامناسبش در مجموعه سریال خانه پوشالی غرامت 31 میلیون دلاری بپردازد.

Control چهارمین نقشی است که این بازیگر از زمان تبعیدش در هالیوود دریافت کرده است. اولین بار در اوایل امسال با فیلم مردی که خدا را ترسیم کرد دوباره روی پرده ها ظاهر شد. او همچنین قرار است در Gore به عنوان شخصیت اصلی گور ویدال در سال آینده و همچنین پیتر فایو در سال آینده ظاهر شود. او همچنین قرار بود در سال 1242 ظاهر شود اگرچه پس از متهم شدن به تجاوز جنسی او را کنار گذاشتند.

Control توسط Cupsogue Pictures تولید شده است. انتظار می رود فیلمبرداری اوایل سال آینده در استودیو کمبرول و در لوکیشن لندن آغاز شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =