پارامونت جوایز موسیقی MTV 2023 اروپا را به دلیل بحران اسرائیل و غزه لغو کرد

جوایز موسیقی MTV 2023 اروپا

پارامونت گلوبال مراسم اهدای جوایز موسیقی MTV 2023 اروپا  (EMAs) را در پاریس لغو کرد و دلیل آن را «بی ثباتی رویدادهای جهانی» عنوان کرد.

این رویداد موسیقی قرار بود در تاریخ 5 نوامبر در نورد ویلپنت پاریس برگزار شود. با این حال با تشدید درگیری در خاورمیانه لغو شد.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 یکی از سخنگویان پارامونت گفت: “با توجه به نوسانات رویدادهای جهانی، ما تصمیم گرفتیم با احتیاط فراوان برای هزاران کارمند، اعضای خدمه، هنرمندان، طرفداران و شرکای خود که از همه گوشه های جهان سفر می کنند، مطابق همیشه جوایز موسیقی MTV 2023 اروپا را در تاریخ مشخص شده برگزار نکنیم.”

جوایز موسیقی MTV 2023 اروپا

MTV EMA جشن سالانه موسیقی جهانی است. در حالی که شاهد ادامه رویدادهای ویرانگر در اسرائیل و غزه هستیم. لحظه ای برای یک جشن جهانی احساس نمی شود. با جان باختن هزاران نفر، لحظه ماتم است.

“ما مشتاقانه منتظر میزبان مجدد MTV EMA در نوامبر 2024 هستیم.”

EMA ها از سال 1994 هر ساله برگزار می شود.

از زمان ناآرامی های در خاورمیانه بسیاری از رویدادها لغو شده است. جشنواره فیلم ال گونا مصر امروز برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. تاریخ افتتاحیه اولیه آن به پایان اکتبر منتقل شد و باز هم مشخص نیست که این افتتاحیه در تاریخ مشخص شده انجام شود. با ادامه یافتن وضع موجود بدون شک احتمال دارد رویدادهای بیشتری لغو شوند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =