نخستین تریلر فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر

نتفلیکس با انتشار نخستین تیزر از فیلم Rebel Moon به کارگردانی و نویسندگی زک اسنایدر رونمایی کرد. این فیلم قرار است تبدیل به سه گانه شود. و از هم اکنون یک بازی درجه A با بودجه بالا از آن نیز توسط نتفلیکس در حال ساخت است.

زک اسنایدر پیش تر تایید کرده بود. که فیلمنامه فیلم ماه شوروشی را به همراه شی هاتن یکی از نویسندگان “Army of the Dead” و “John Wick 3” و کورت جانستاد یکی از نویسندگان مجموعه فیلم “۳۰۰” نوشته است. و هر دو قسمت فیلم Rebel Moon یه نسخه Extended با رده سنی R دارن که چند ماه پس از نسخه اصلی پخش میشود.

چارلی هونام، جایمن هونسو، ری فیشر، دونا بائه، جنا مالون، سوفیا بوتلا، آنتونی هاپکینز، اد اسکرین و جنا ملون بازیگر های فیلم هستند.

خلاصه داستان

این فیلم را با الهام از جنگ ستارگان. هفت سامورائی و آکیرا. کوروساوا ساخته خواهد شد. و داستان آن در مورد زنی جوانی است. مسئولیت یافتن جنگجو برای مبارزه. با هجوم نیروهای استعمارگر ریجنت. بالیساریوس. به او سپرده شدهاست. می باشد.

سر آنتونی هاپکینز صداپیشگی یک ربات جنگی به به اسم جیمی را در فیلم “Rebel Moon” برعهده دارد. سوفیا بوتلا و چارلی هونام. نقش مسئولین یافتن جنگجو برای مبارزه با بالیساریوس را برعهده دارند.

تیزر فیلم Rebel Moon

تولید و فیلمبرداری این عنوان از ۲۰۲۲ آغاز شد و چند ماه پیش نیز به پایان رسید.

نتفلیکس قبل از پخش فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر اعلام کرد. قسمت سوم این فیلم نیز ساخته میشود. و فیلم یک سه گانه خواهد بود. استریم نتفلیکس به شدت به دنبال ساخت یک فرنچایز بزرگ مانند هری پاتر یا جنگ ستارگان است. که این فیلم جرقه ی اولیه ای برای آرزوی این استریم خواهد بود.

فیلم ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱ دی ۱۴۰۲ از نتفلیکس منتشر میشود.

نخستین تیزر فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =