ساخت دنباله فیلم Plane با نام Ship رسما تایید شد

دنباله فیلم Plane

ساخت دنباله فیلم  Plane با نام Ship رسما تایید شد. مایک کولتر که در فیلم اصلی نقش قاتل لوئیس گاسپار را بازی می‌کرد. در فیلم جدید نیز حضور دارد. تهیه‌کنندگان MadRiver Pictures، Di Bonaventura Pictures و G-BASE Productions برای دنباله این فیلم بازمی‌گردند و ژان فرانسوا ریشت کارگردان نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی بازگشته است.

دنباله فیلم Plane

داستان فیلم Ship

ادامه این فیلم بر روی شخصیت کولتر متمرکز خواهد شد که با سقوط پرواز 119 تریل بلیزر در فیلیپین از استرداد به تورنتو فرار کرد و با کاپیتان جرارد باتلر برودی تورنس، برای نجات مسافران و خدمه هواپیما از دست دزدان دریایی همکاری خوبی انجام داد. «کشتی» از جایی که خط داستانی گاسپار در «هواپیما» متوقف شد ادامه خواهد یافت. هنوز مشخص نیست که آیا باتلر برای فیلم بعدی بازخواهد گشت یا خیر.

پس از یک رویارویی با شبه نظامیان محلی در سواحل جولو، گاسپار موفق می شود یک قایق ماهیگیری را فرماندهی کند و از فیلیپین فرار کند. گاسپار با امید به گمراهی پلیس و دور شدن از آخرین مکان شناخته شده خود، سوار یک کشتی باری در شرق آسیا می شود که عازم آفریقای جنوبی است. اما همانطور که او برای یک سفر طولانی آماده می‌شود، متوجه می‌شود که کشتی که وارد آن شده است،چیزی بیشتر از کالا را حمل می‌کند. همچنین از آن کشتی به عنوان وسیله ای برای یک قاچاق انسان استفاده می‌شود.

یک قانون اخلاقی قوی اجازه نمی دهد که گاسپار به سادگی از کنار این موضوع بگذرد. بنابراین او یک بار دیگر آزادی خود را به حالت تعلیق در می آورد. گاسپار همراه با همکار دوم خود در کشتیو یک مسافر با تجربه نظامی  مأموریتی را آغاز می‌کنند تا ناخدای فاسد کشتی را سرنگون کنند و کشتی را حفظ کنند. مسافران بی گناه در امان باشند و اسیرانش را آزاد کنند.

دنباله فیلم Plane

روند تولید

اکنون مذاکراتی با نویسندگان و کارگردانان «کشتی» در جریان است. این پروژه توسط عامل فروش The Veterans در بازار فیلم اروپایی این هفته که در کنار جشنواره فیلم برلین برگزار می شود، برای خریداران بین المللی خریداری خواهد شد. CAA Media Finance نماینده حقوق داخلی است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 انتظار می رود تولید دنباله فیلم  Plane در اواخر سال 2023 آغاز شود.

«هواپیما» که توسط لاینزگیت توزیع شد. از 13 ژانویه در سینماها اکران شد و تاکنون بیش از 30 میلیون دلار فروش داخلی داشته است. این اکشن مهیج در باکس آفیس در سراسر جهان فروش 43 میلیون دلاری داشته است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =