اش کچام قهرمان پوکمون پس از 25 سال برترین مربی جهان شد

اش کچام

25 سال پیش، اش کچام قهرمان پوکمون، همیشه دوست داشت بهترین باشد. اکنون پس از 25 فصل شرکت پوکمون اعلام کرده است که این مربی 10 ساله به همراه دوست پوکمون خود پیکاچو، عنوان مربی برتر را کسب کرده است. طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 در آخرین قسمت از Pokémon Ultimate Journeys: The Series، Ash و Pikachu سرانجام به هدف خود یعنی برنده شدن در مسابقات Masters Eight سری جهانی تاج گذاری Pokémon دست یافتند و به این دو اجازه داده شد تا سرنوشت خود را که Ash از اولین سری آرزوی آن را داشته است، بدست آورند.

 

بیانیه معاون بازاریابی Pokémon Company International

عزم و پشتکار اش کچام برای رسیدن به هدفش برای تبدیل شدن به برترین مربی پوکمون جهان در طول 25 فصل، بهترین معنای مربی بودن را نشان می دهد. ما از خوشحالی نمی توانیم منتظر بمانیم تا این لحظه را با طرفداران پوکمون جشن بگیریم.  “Pokémon Ultimate Journeys: The Series” در سال آینده در سراسر جهان پخش می شود. این فصلی است که طرفداران نمی خواهند آن را از دست بدهند!”

Ash در بازی Pokémon the Series: Sun & Moon سال 2019 به عنوان اولین قهرمان لیگ پوکمون انتخاب شد. اما تبدیل شدن به بزرگترین مربی جهان همیشه رویای او بوده است. اش و پیکاچو از زمان شروع سفر خود در منطقه کانتو در سال 1997 با موانع زیادی روبرو بوده اند. از رویارویی با رهبران بی شمار ورزشگاه گرفته تا جلوگیری از فعالیت تیم حریف “با سرعت نور”. در جدیدترین فصل Pokémon Ultimate Journeys: The Series، Ash و تیمش بر حریف قدرتمندی غلبه کردند و پیروز شدند و عنوانی را که ۲۵ سال برای به دست آوردن آن تلاش می کردند، به دست آوردند.

اش کچام

صداپیشه اش کچام

سارا ناتوچنی صداپیشه دوبله انگلیسی Ash Ketchum در توییتر بیان کرد که برای دهه‌ها صداپیشگی Ash Ketchum یک “افتخار مطلق” بوده است. او گفت: “من نمی توانم صبر کنم تا دوبله انگلیسی این قسمت از پوکمون را با جهان به اشتراک بگذارم.

بچه 10 ساله اهل پالت تاون اولین حضور خود را در قسمت اول انیمه در سال 1997 انجام داد. طرفداران این پسر را دیدند که با چندین پوکمون مبارزه می کند و پیکاچو همیشه در کنارش بود. اما با وجود اینکه مدت زیادی از این کار می گذرد. طرفداران از خود می پرسند که آیا بزرگترین مربی جهان پوکمون قهرمان اصلی انیمه باقی خواهد ماند یا مربی جدیدی هدایت آن را بر عهده خواهد گرفت. صرف نظر از این موضوع، پیروزی اش کچام توسط بسیاری جشن گرفته شده است.

Pokémon Ultimate Journeys: The Series اکنون در نتفلیکس در ایالات متحده در دسترس است. آخرین قسمت در ژاپن برای اولین بار پخش شد و به زودی در سراسر جهان به نمایش در خواهد آمد. تریلر Pokémon Ultimate Journeys: The Series در ادامه مشاهده نمایید.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =