کوئنتین تارانتینو با یک مینی سریال به دنیای مارول می آید

کوئنتین تارانتینو، نویسنده و کارگردان مطرح هالیوود سریالی از یک کاراکتر در دنیای مارول میسازد...

کوئنتین تارانتینو از برنامه ریزی برای ساخت یک سریال تلویزیونی هشت قسمتی در سال آینده خبر داد. مووی 21 خبر میدهد:

طبق جدید ترین اخبار تلویزیون هالیوود کوئنتین تارانتینو فاش کرده است که قصد دارد به تلویزیون بازگردد و به دنبال فیلمبرداری یک سریال هشت قسمتی در سال 2023 است.

کارگردان فیلم روز چهارشنبه اخبار این پروژه را به اشتراک گذاشت. هنگام تبلیغ کتاب جدید خود، ” حدس و گمان سینما “، در رویدادی در نیویورک به میزبانی الویس میچل تارانتینو از جدید ترین پروژه اش صحبت کرد.

تارانتینو در مورد جزئیات روایت یا تولید پیرامون پروژه توضیحی نداد. تارانتینو قبلاً در تلویزیون کار کرده است و دو قسمت از “CSI: Crime Scene Investigation” را در سال 2005 کارگردانی کرده است.

او حالا با جسارت بازگشته است. کوئنتین تارانتینو در ماه فوریه که کارگردان در حال مذاکره برای هدایت قسمت های احیای “Justified FX” بود.

مکالمه N.Y در مورد چیزهای مختلفی بود. تارانتینو روی پروژه های دیگری که در طول سال ها از او دور بوده است دست گذاشته است. این نویسنده و کارگردان به اشتراک گذاشت که نمایشنامه ای را قبل از اتمام «روزی روزگاری در هالیوود» نوشته است.

او همچنین اظهار داشت که از او خواسته شد تا دیالوگ ریبوت سال 2000 ساموئل ال. جکسون را با عنوان Shaft انجام دهد اما این پیشنهاد را رد کرد.

مطالب مرتبط: نقد کم سابقه ی تارانتینو از Top Gun: Maverick

کاراکتر اصلی سریال کوئنتین تارانتینو چه کسی خواهد بود؟

تارانتینو در پاسخ به این سوال که در صورت انتخاب از کدام کتاب کمیک اقتباس می‌کند، گفت که علاقه‌مند است فیلم “گروهبان مارول”، “Fury and His Howling Commandos” را روی پرده بیاورد.

“گروهبان Fury” داستان نیک فیوری است که توسط ساموئل ال جکسون در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده شده است، و فرار از واحد جنگ جهانی دوم که در سال 2011 در “کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو” ظاهر شد.

اینکه آیا تارانتینو با سریال تلویزیونی ادامه می دهد یا نه تا حدودی نامشخص است. در سال‌های اخیر، کارگردان به تولید و احتمالاً کارگردانی یک فیلم “Star Trek” پس از ساختن بازی برای جی.جی. آبرامز، هر چند بعداً به اشتراک گذاشت که از پروژه “کناره گیری” می کند.

Cinema Speculation، مجموعه جدید مقالات تارانتینو در مورد فیلم هایی که کاراکتر کاری او را شکل دادند، اکنون برای خرید در دسترس اند.

منبع: Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =