رتبه‌بندی بهترین فیلم های رز بیرن

بهترین فیلم های رز بیرن

حتی پس از بازی در فیلم‌های بسیار، رز بیرن به خاطر بازی‌های باورنکردنی‌اش قدردانی را که شایسته اوست دریافت نکرده است. رز بیرن با هر اجرایش ما را میخکوب و از استعدادش شگفت زده می کند. با معرفی بهترین فیلم های رز بیرون همراه باشید.

9. I Capture the Castle (2003)

بهترین فیلم های رز بیرن

این بازیگر در نقش رز مورتمین، نامادری مطمئن و معمایی قهرمان داستان می درخشد. بیرن جذابیت خاصی را برای شخصیت به ارمغان می آورد و رز را با تعادلی از شوخ طبعی، جذابیت و پیچیدگی به تصویر می کشد.

بازی بیرن در I Capture The Castle، روایت را با ترکیبی از طنز و احساسات غنی می کند و رز را به شخصیتی به یاد ماندنی و چندوجهی تبدیل می کند. توانایی او در انتقال جذابیت ظاهری و پیچیدگی زیربنایی کاراکتر به جذابیت فیلم و به تصویر کشیدن داستانی عجیب و غریب درباره دوران بلوغ کمک می کند.

8. Instant Family (2018)

بهترین فیلم های رز بیرن

در کمدی-درام دلگرم کننده Instant Family، رز بیرن در نقش الی واگنر، همسر و مادری می درخشد که سفری چالش برانگیز برای پرورش و فرزندخواندگی را آغاز می کنند. اجرای بیرن طنز و احساسات واقعی را متعادل می کند و رشد و عزم الی را در حالی که پیچیدگی های پدر و مادر شدن را دنبال می کند به تصویر می کشد.

پیوند او با مارک والبرگ به مضامین فیلم یعنی خانواده عمق می بخشد. او نقش یکی از مادران سرگرم‌کننده و فهمیده‌ای را بازی می‌کند که با عصبانیت‌ها روبرو می‌شوند و به همان اندازه به فرزندانشان دلداری می‌دهند.

7. Juliet, Naked (2018)

بهترین فیلم های رز بیرن

در ژولیت، برهنه، رز بیرن در نقش آنی مظهر سفر عاطفی زنی است که در حال گذر کردن از یک رابطه راکد است. رز بیرن آسیب‌پذیری‌ها و آرزوهای آنی را به تصویر می‌کشد و شخصیتی همذات‌پندارانه و دلسوز خلق می‌کند.

رابطه بین شخصیت او و ایتان هاوک به کاوش فیلم در مورد عشق، هنر و فرصت های دوم اعتبار می بخشد. اجرای بیرن پیچیدگی های زنی را به تصویر می کشد که به دنبال معنا و تغییر در زندگی اش است. این اثر از بهترین فیلم های رز بیرن است.

6. The Meddler (2015)

بهترین فیلم های رز بیرن

در مددلر، بازی رز بیرن در نقش لوری، زن جوانی که رابطه خود را با مادر خوش‌نیت و در عین حال مغرورش دنبال می‌کند، تند و تیز و واقعی است. بیرن ترکیبی از ناامیدی و عشق لری را با ظرافت و عمق به تصویر می کشد.

این فیلم گستره عاطفی او را به نمایش می گذارد و به مبارزات و رشد شخصیت وی عمق می بخشد و تصویری ظریف از زنی ایجاد می کند که برای پویایی خانواده و آرزوهای شخصی‌اش تلاش می کند.

5. The Turning (2013)

بهترین فیلم های رز بیرن

در The Turning که مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه بر اساس داستان‌های تیم وینتون است، رز بیرن عملکردی هیجان‌انگیز و لایق تحسین ارائه می‌کند. بیرن از طریق بازیگری ظریف خود، غم و اندوه عمیق، ناامیدی و آشفتگی عاطفی را در حالی که او با از دست دادن و عدم اطمینان دست و پنجه نرم می کند، به تصویر می کشد.

تصویر بیرن بینندگان را در سفر روانی رائه غرق می‌کند و به طرز ماهرانه‌ای درگیری‌های درونی و وضعیت ذهنی شکننده شخصیت را به مخاطب منتقل می‌کند. توانایی او در انتقال احساسات پیچیده با ظرافت و اصالت شایسته تحسین است.

4. X-Men First Class (2011)

بهترین فیلم های رز بیرن

رز برن در نقش مویرا مک تاگرت در X-Men First Class بازی می کند و هوش و اراده را به شخصیتش القا می کند. تصویر بیرن از مامور سیا، کلی ویژگی مثبت به این داستان ابرقهرمانی می افزاید.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های نیکلاس هولت

در حالی که بیرن در نقش یک شخصیت اصلی بازی نمی کند، اما وجود نام او در میان گروه بازیگران به این اثر اعتبار می بخشد. عملکرد او در میان عناصر خارق‌العاده دنیای مردان ایکس، چشم‌انداز قابل‌توجهی ارائه می‌کند.

3. I Am Mother (2019)

بهترین فیلم های رز بیرن

رز بیرن صدای خود را به شخصیت هوش مصنوعی مادر در فیلم علمی تخیلی هیجان انگیز I Am Mother می دهد. بیرن از طریق صداپیشگی خود طبیعت حساب شده و مرموز مادر را به تصویر می کشد و حسی از مادرگرایی وهم انگیز را منتقل می کند. عملکرد او به تنش فیلم و کاوش در پیچیدگی های اخلاقی هوش مصنوعی کمک می کند.

بیرن ماهیت ترسناک و محاسبه گر مادر را به تصویر می کشد و فضای متشنج و معمایی فیلم را تقویت می کند.

2. Bridesmaids (2011)

بهترین فیلم های رز بیرن

در ساقدوش‌ها، رز بیرن در نقش هلن هریس سوم، همسر متین و رقابت‌پذیر داماد را به تصویر می‌کشد. نقش آفرینی بیرن به این شخصیت عمق می بخشد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های ملیسا مک کارتی

ایفای نقش ماهرانه او لایه هایی را به پویایی مجموعه فیلم اضافه می کند و یک آنتاگونیست به یاد ماندنی و قابل همذات‌پنداری را ایجاد می کند.

1. Spy (2015)

بهترین فیلم های رز بیرن

در کمدی اکشن جاسوس، رز بیرن تطبیق پذیری خود را در نقش راینا بویانوف، یک دلال اسلحه پیچیده و خنده‌دار به نمایش می گذارد. بیرن، پوچ بودن شخصیت را معنا می‌بخشد و او را تبدیل به یک نقش به یاد ماندنی می کند.

اجرای او تعادل بین شوخ طبعی و اکشن را به نمایش می گذارد و به موفقیت کمدی فیلم کمک می کند و یک آنتاگونیست به یاد ماندنی را خلق می کند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =