تریلر سریال School Spirits

تریلر سریال School Spirits

تریلر سریال School Spirits منتشر شد. سریال School Spirits این درام شخصیت اصلی ما مدی نیرز نوجوان را دنبال می کند که در دبیرستانش به قتل رسیده است. اکنون، او در زندگی پس از مرگ گیر کرده است و نمی داند چه اتفاقی افتاده است. طبق خلاصه داستان. چه کسی او را کشته و چگونه می تواند ادامه دهد؟ او در تلاش برای یافتن پاسخ این سؤالات شروع به تحقیق در مورد قتل خود می کند. و هر چه مدی جزئیات بیشتری را کشف کند، اسرار و دروغ های بیشتری کشف می کند.

این درام توسط Paramount+ تولید شده است. دو قسمت اول در روز پنج‌شنبه 9 مارس 2023، پخش می‌شود. از این پس، یک قسمت جدید به صورت هفتگی تا پایان پایانی در پنجشنبه، 20 آوریل 2023 منتشر می‌شود. این سریال هشت قسمتی است.

نقش اصلی مدی نیرز، بازیگر نقش پیتون لیست است. کریستین فلورس، اسپنسر مک فرسون، کیارا پیچاردو، سارا یارکین، نیک پولیس، رینبو ودل، میلو مانهایم، جاش زاکرمن و ماریا دیزیا سایر بازیگران این سریال هستند.

 

داستان سریال

نوجوانی که در زندگی پس از مرگ گیر کرده است، تصمیم می گیرد ناپدید شدن خود را با گروهی از دانش آموزان دیگر که در دبیرستان در بلاتکلیفی گیر کرده اند، بررسی کنند.

اولین قسمت سریال در تاریخ 9 مارس 2023 پخش خواهد شد.

تریلر سریال School Spirits :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =