جنجال جدید فرانسیا رائیسا برای سلنا گومز و تیلور سوئیفت

فرانسیا رائیسا

سلنا گومز هفته گذشته وقتی تیلور سوئیفت را تنها دوست خوبش در صنعت سرگرمی نامید. احساسات طرفدارانش را برانگیخت. اما یک نفر بود که به نظر نمی‌رسید از این حرکت سلنا راضی باشد. فرانسیا رائیسا بازیگری که در سال 2017 کلیه خود را به خواننده “Lose You to Love Me” اهدا کرد. به نظر می رسد که از نظر گومز کمی ناامید شده است و نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است. روز یکشنبه 6 نوامبر گومز جواب او را در تیک تاک داد.

ویدیو جنجالی تیک تاک

ستاره 30 ساله Only Murders in the Building در مورد تیک تاکی که توسط یکی از هوادارن ساخته شده بود و تمام داستان سلنا را از زمان پیوند کلیه تا پس از آن را توضیح داده بود واکنش نشان داد. سلنا گفت: «متاسفم که به همه افرادی که می شناسم اشاره نکردم.» و اشاره کرد که فرانسیا رائیسا دیگر او را در اینستاگرام را دنبال نمی کند.

ناراحتی و مشکل در دوستی رائیسا و سلنا پس از پخش زنده داستان رولینگ استون گومز در پنجشنبه (3 نوامبر) آغاز شد. یک روز قبل از نمایش مستند سلامت روان این خواننده یعنی مستند My Mind & Me در Apple TV+. او درباره این احساس صحبت کرد که “هیچ وقت با یک گروه جالب از دختران مشهور سلبریتی نتوانسته دوست شود.” او افزود: «تنها دوست من در این صنعت تیلور [سوئیفت] است.»

فرانسیا رائیسا

رائیسا سپس در یک پست اینستاگرامی در پاسخ به نقل قول گومز در مورد تیلور پاسخ داد. او در کامنتی که حذف شده است، نوشت: «جالب است».

تماشاگران به سرعت اظهار نظر رائیسا را ​​به عنوان یک دیس در گومز در نظر گرفتند. همین سال گذشته، گومز در توییتی نوشت که برای همیشه از رائیسا به خاطر اهدای کلیه به او زمانی که عوارض لوپوس به کلیه های او آسیب زده بود سپاسگزار است.

در همین حال، سوئیفت پس از انتشار My Mind & Me که گومز را در طول شش سال در مبارزه با افسردگی، اضطراب و اختلال دوقطبی نشان داد، سخنان محبت آمیزی به گومز گفت. متن استوری اینستاگرام تیلور برای سلنا: “خیلی به تو افتخار می کنم @selenagomez.” “برای همیشه دوستت دارم.”

منبع Billboard

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =