استوری تیلور سوئیفت برای مستند سلنا گومز

مستند سلنا گومز

تیلور سویفت نتوانست مدت زیادی صبر کند تا نظر خود را در مورد مستند سلنا گومز اعلام کند. مستند سلنا «ذهنم و من» نام دارد.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ساعاتی پیش مستندی که سفر سلامت روان گومز در شش سال گذشته و تطبیق زندگی با تشخیص اختلال دوقطبی او را بررسی می کرد در Apple TV+ منتشر شد. سوئیفت درباره مستند سلنا گومز یک استوری در اینستاگرام گذاشت. او تصاویری از تیزر مستند را به اشتراک گذاشت و نوشت: “خیلی به تو افتخار میکنم @selenagomez. دوستت دارم تا ابد.”

مستند سلنا گومز

گومز در داستان کاور خود با رولینگ استون که این هفته منتشر شد. درباره سوئیفت صحبت کرد که تنها دوست اوست. او می‌گوید: «من هیچ‌وقت با یک گروه باحال از دختران که سلبریتی بودند، قرار نمیگذاشتم. “تنها دوست من واقعی من در این صنعت تیلور [سوئیفت] است. من همیشه حضور همه اطرافیانم را در کنارم حس می کنم. من این موقعیت را دوست دارم و واقعا خوشحال هستم.”

او همچنین با SiriusXM در مورد اینکه چگونه سوئیفت را الهام‌بخش موسیقی می‌داند صحبت کرد. گومز: “تاثیرگذارترین هنرمند برای من به نوعی تیلور [سوئیفت] است.نه به این دلیل که او دوست من است. بلکه او هنرمندی بوده که می تواند به سراغ ژانرهای مختلف برود. او می تواند این کار را خیلی راحت انجام دهد. من تیلور را بسیار تحسین می کنم. روند کار او را دوست دارم و تمام کارهایی که او انجام داده را تحسین می کنم. او قطعاً برای من الهام بخش بوده است.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =