رابطه سلنا گومز با جرمی آلن؛ واقعیت یا شایعه؟

رابطه سلنا گومز با جرمی آلن

شایعاتی زیادی درباره رابطه سلنا گومز با جرمی آلن به گوش می رسد تا جایی سلنا مجبور شد به این اخبار واکنش نشان دهد. سلنا گومز به شکلی ظریف به شایعات پاسخ داد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 شایعات به این صورت آغاز شد طبق گفته های یک منبع : «یک برنده گلدن گلوب که سریالش به تازگی پخش فصل دومش را آغاز کرده است. دوباره به طور تصادفی قرار ملاقات می‌گذارد. او این خواننده-بازیگر A-List را در طول فیلمبرداری ملاقات کرد و از زمانی که او از فیلمبرداری خارج از کشور به ایالات متحده بازگشته بود، با هم در تماس بودند.» به نظر می رسد این سریال The Bear، که فصل دوم آن به تازگی در hulu منتشر شده است. خواننده-بازیگر A-list را در گوگل جستجو کنید و سلنا گومز اولین نتیجه است. سلنا اخیراً در پاریس مشغول فیلمبرداری بود.

اما شایعه رابطه سلنا گومز با جرمی آلن به کجا رسید؟ نه آلن وایت و نه گومز به طور علنی در مورد این شایعات اظهار نظر نکرده اند. سلنا در ویدئویی که در TikTok به اشتراک گذاشته بود به طرز ماهرانه ای پاسخ داد: “آیا تا به حال شایعه ای در مورد خود شنیده اید و واقعاً می خواهید بیشتر بشنوید ؟”

رابطه سلنا گومز با جرمی آلن

وضعیت آلن وایت

در همین حال آلن وایت پس از جدایی از همسر و معشوق دوران کودکی‌اش آدیسون تیملین دوباره مجرد شد. زمانی که برای اولین بار این زوج طلاق شان را در ماه مه 2023 گزارش کردند. آنها هیچ اطلاعات دیگری به جز اسناد دادگاه نداشتند که بگویند او در 11 می 2023 جدا شده است. در آن اسناد تیملین، درخواست حمایت از همسر کرد و تاریخ جدایی او و آلن در 1 سپتامبر 2022 ذکر شده بود.

به گفته یک منبع تیملین و وایت “در طول رابطه خود با مشکلات عدم اعتماد دست و پنجه نرم می کردند که در نهایت منجر به طلاق آنها شد.” این منبع افزود: آنها در تلاش بودند تا همه چیز را حل کنند. اما همه چیز برای آنها سخت تر شد و آنها تصمیم به جدایی گرفتند.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شش =