پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across منتشر شد

پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across

انیمیشن جدید مرد عنکبوتی در پنج جهان جدید قرار دارد. به گفته کارگردان : «ما اساساً پنج فیلم در یک ساخته ایم». همین موضوع باعث شده که این انیمیشن به عنوان خاص ترین عنوان معرفی شود.

در هر سطحی Spider-Man: Into The Spider-Verse یک اثر خیره کننده بود. اما وقتی صحبت از پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across شد در واقع می توان گفت که جای هیچ بحثی باقی نمانده است. پوسترها بسیار جذاب و زیبا طراحی شده اند.

دنیای مایلز مورالس و دوست‌های عنکبوتی چند وجهی‌اش شبیه چیزی به نظر می‌رسید که مخاطبان قبلاً ندیده باشند. نه فقط عناصر جهان خودمان را به‌طور نامحسوس تغییر داده‌اند. بلکه همه آن را با بافت‌های کمیک بوک ترکیب کرده اند. این کار به فیلم هویت متمایز و جسورانه ای می بخشد. اکنون، با توجه به موفقیت این آزمایش همه چیز در دنباله‌ی انیمیشن «Across The Spider-Verse» دگرگون می شود. که بدون شک پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across چنین چیزی را برای طرفداران نمایش می دهند.

اخبار مرتبط: تریلر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider

.

پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across

نظر تهیه کننده در مورد انیمیشن

کریستوفر میلر نویسنده و تهیه کننده به Empire در شماره جدید و انحصاری جهانی Spider-Man: Across The Spider-Verse می گوید: «قرارداد ما با تماشاگران این است که چیزی را برای آنها بیاوریم که قبلاً ندیده اند. و آنها تمام تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند که به این وعده عمل می کنیم. ایجاد یک اثر که پنج جهان مختلف را در بر می‌گیرد بسیار سخت و پیچیده بود اما در نهایت توانستیم آن را اجرا کنیم.

در حالی که Into The Spider-Verse به ما نگاهی اجمالی از جهان‌هایی که پیتر بی پارکر، مرد عنکبوتی نوآر، پنی پارکر و غیره در آن زندگی می‌کنند، ارائه می‌کند. دنباله داستان وارد یک بعد پیچیده می شود. Joaquim Dos  کارگردان انیمیشن می‌گوید: «هر دنیا مکانی جداگانه است. ما اساساً پنج فیلم در یک فیلم ساخته‌ایم.» Gwen’s Earth-65 با پالت آبرنگ متمایزش پوسترهای هنری زیبایی را خلق کرده است که برگرفته از نمادهای خاصی هستند به طور مثال: Mumbattan الهام گرفته از هند (تصویر پایینی) است که سبک خاص و چشم نوازی دارد.

پوسترهای هنری انیمیشن Spider-Man Across

منبع Empireonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =