تریلر سریال Star Trek: Strange New Worlds فصل دوم

تریلر سریال Star Trek: Strange New Worlds

تریلر سریال Star Trek: Strange New Worlds فصل دوم منتشر شد. فصل دوم سریال آمریکایی Star Trek: Strange New Worlds به دنبال کاپیتان کریستوفر پایک و خدمه USS Enterprise در قرن بیست و سوم است. که در طول دهه قبل از Star Trek: The Original به کشف دنیاهای جدید و انجام ماموریت در سراسر کهکشان می پردازند. این فصل توسط استودیوی CBS در همکاری با Secret Hideout، Weed Road Pictures، H M R X Productions و Roddenberry Entertainment تولید می‌شود. و آکیوا گلدزمن و هنری آلونسو مایرز به‌عنوان مجریان برنامه حضور دارند.

 

بازیگران

آنسون مانت، اتان پک و ربکا رومین به ترتیب در نقش پایک، اسپاک و شماره یک به همراه جس بوش، کریستینا چونگ، سلیا رز گودینگ، ملیسا ناویا و بابس اولوسان موکون ایفای نقش می کنند. فصل دوم Strange New Worlds در ژانویه 2022 تایید شد. و فیلمبرداری در CBS Stage Canada در Mississauga، انتاریو، از فوریه تا ژوئیه 2022 انجام شد. گردانندگان سریال داستان سرایی اپیزودیک فصل اول را با الهام از The Original Series ادامه دادند. این فصل با ژانر و لحن متفاوت بسیاری از بازیگران معمولی و چندین ستاره مهمان نسخه‌های جوان‌تری از شخصیت‌های سریال اصلی را در این فصل به تصویر می‌کشند، که همچنین دارای یک متقاطع با Star Trek: Lower Decks است.

انتظار می‌رود این فصل در تاریخ 15 ژوئن 2023 در سرویس پخش Paramount+ پخش شود. و تا 17 آگوست 10 قسمت پخش شود. فصل سوم در مارس 2023 سفارش داده شد.

تریلر سریال Star Trek: Strange New Worlds

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 10 =