مجسمه فیلم Beetlejuice 2 از صحنه فیلمبرداری به سرقت رفت

مجسمه فیلم Beetlejuice 2

مجسمه فیلم Beetlejuice 2 در صحنه فیلمبرداری دزدیده شد. تیم امنیتی فیلم درست بعد از نیمه شب 14 ژوئیه به پلیس گزارش داد که شخصی لوازم مربوط به فیلم را برداشت و آن را  پشت یک وانت گذاشت و فرار کرد. چهار روز بعد، مقامات این فیلم گزارش دادند که مجرمان مجسمه فیلم Beetlejuice 2  را از قبرستانی که فیلم در آن فیلمبرداری می کرد، دزدیدند.

به نظر می رسد مجسمه دزدیده شده با آیتم مشابهی که در بیتل جویس اصلی در سال 1988 مشاهده شد مطابقت دارد. یکی از مجسمه های دلیا دیتز (کاترین اوهارا) که در پایان فیلم زنده می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم Beetlejuice 2 دنباله ای ست که مردم تایید کردند به طور رسمی در حال ساخت است. به دلیل اعتصاب بازیگران علیه تولیدات بزرگ هالیوود که از 14 جولای آغاز شد، ساخت این فیلم در حال حاضر متوقف شده است.

مجسمه فیلم Beetlejuice 2

بازیگران فیلم

فیلمبرداری دنباله این فیلم که وینونا رایدر، جنا اورتگا و مایکل کیتون در آن حضور خواهند داشت نیز در ماه جولای انجام شده است. رایدر 51 ساله و اورتگا 20 ساله در 5 ژوئیه در حال فیلمبرداری صحنه عروسی در هرتفوردشایر انگلستان دیده شدند.

رایدر در نقش لیدیا دیتز از فیلم اصلی بازی می کند. اورتگا ستاره «ونزدی» به عنوان دختر لیدیا در دنباله‌ی بعدی معرفی می‌شود. رایدر در کنار کیتون 71 ساله به‌علاوه الک بالدوین، جینا دیویس، کاترین اوهارا، جفری جونز و گلن شادیکس فقید در Beetlejuice بازی می‌کند. انتظار می رود که اوهارا نیز برای قسمت دوم بازگردد.

مونیکا بلوچی که اخیراً تأیید کرده است با برتون 64 ساله قرار دارد. از جمله بازیگران جدید دنباله فیلم است. انتظار می رود Beetlejuice 2 در تاریخ 6 سپتامبر 2024 در سینماها اکران شود.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هجده =