ستاره سریال Stranger Things: ترس عمیقی از پایان یافتن سریال دارم

سریال Stranger Things

جو کری ستاره سریال Stranger Things در مصاحبه خود که قبل از اعتصاب SAG-AFTRA انجام شد گفت: «احساس می‌کنم زمانش فرا رسیده است که با پایان یافتن سریال کنار بیایم» اما «پایان دادن آن کار آسانی نخواهد بود».

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در سال 2016 کری اولین کاراکتر خود استیو هرینگتون را در فصل اول سریال پرطرفدار نتفلیکس، که در آن میلی بابی براون، فین ولفهارد، گتن ماتارازو و کالب مک لافلین نیز ایفای نقش می‌کنند، معرفی کرد. در طول چهار فصل اول شخصیت او از یک پسر دبیرستانی بد به یک متحد غافلگیرکننده به تیم اصلی تبدیل شد. زیرا آنها با دنیای وحشتناک Upside Down مبارزه می کنند.

او افزود: “من تمام دوران حرفه ای ام را مدیون حضور در سریال Stranger Things هستم و تمام فرصت هایی که از آن زمان به دست آوردم به خاطر این سریال است.” “پس خداحافظی از آن خیلی پیچیده است. یک حس آرامش وجود دارد، یک حس غم وجود دارد.»

در مورد فصل پنجم و آخر سریال ساخته شده توسط برادران دافر، تولید در حال حاضر به دلیل اعتصابات بازیگران و نویسندگان به تعویق افتاده است. اما زمانی که فیلمبرداری از سر گرفته می شود، کری می خواهد تمام لحظات پایانی را گرامی بدارد.

سریال Stranger Things

توضیحات بازیگران درباره پایان سریال

کری تنها ستاره Stranger Things نیست که در مورد آمادگی برای عبور از نمایش و پروژه‌های جدید صحبت می‌کند.

اوایل سال جاری براون گفت که «بسیار آماده خداحافظی» با شخصیت Eleven در سریال است. و برای فصل‌های جدید هیجان‌زده است. دیوید هاربر بازیگر نقش جیم هاپر قبلاً گفته بود: «زمان آن رسیده که آن لانه را ترک کنیم. و چیزهای دیگر و پروژه های مختلف را امتحان کنیم. و اجازه دهید برادران دافر نیز چیزهای مختلفی را امتحان کنند.”

در ماه مارس ماتارازو در برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالن اعتراف کرد که اگرچه ترس عمیقی از پایان سریال وجود دارد. اما او همچنین هیجان‌زده است که ببیند این شخصیت‌ها در نهایت چگونه برای آخرین بار رشد خواهند کرد. و چگونه هستند تا سفرشان را به پایان برسانند.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =