تاریخ انتشار به همراه تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز فاش شد

تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز

شبکه CW اولین تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز را به صورت رسمی منتشر کرد که در روز سه‌شنبه ۱۴ مارس پخش می‌شود و این درام خانوادگی را ادامه می‌دهد. اما هنوز هیچ خبری مبنی بر تمدید سریال برای فصل چهار منتشر نشده است.

CW تریلر رسمی فصل 3 Superman & Lois را منتشر کرد. با شروع رسمی سال 2023 Arrowverse تقریباً به CW بازگشته است. در حالی که امسال سریال های کمتری پخش می شود. اما هنوز هم ماجراهای تلویزیونی DC زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها باشیم. یکی از آنها فصل سوم Superman & Lois است که ماجراهای خانواده لین کنت را ادامه خواهد داد.

تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز

این مجموعه درام پس از تقریباً یک سال دوری از آنتن، کمتر از دو ماه دیگر به لیست سریال های سال 2023 اضافه می شود. همانطور که در پایان فصل دوم سوپرمن و لوئیز دیدیم. سریال در واقع در یک Arrowverse Earth جایگزین در دنیای چندگانه ساخته گرگ برلانتی اتفاق می‌افتد.

با نزدیک شدن به نمایش Arrowverse، CW اولین تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز را منتشر کرد. اگرچه تنها یک تیزر مختصر است. اما می تواند یکسری اطلاعات در مورد داستان این فصل به ما بدهد.

فصل سوم سوپرمن و لوئیز تنها برنامه تلویزیونی دی سی نخواهد بود که امسال پخش می شود. از 14 مارس، فصل اول Gotham Knights درست بعد از سریال محبوب Arrowverse پخش خواهد شد.

تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز

همه چیز در تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز آشکار شد

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 شبکه CW تأیید کرده است که فصل 3 سوپرمن و لویس هفته‌ها پس از پایان فصل دوم، جایی که کلارک در مقابل آلی آلستون با نام انگل قرار گرفت، شروع می‌شود. یکی از محورهای اصلی تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز، افشای این موضوع است که لوئیز دوباره باردار است یا نه. با این حال بینندگان منتظرهستند تا بفهمند آیا لوئیز و کلارک واقعاً بچه دیگری دارند یا خیر. علاوه بر این لوئیز در خطر است. زیرا او ناپدید می شود و این به توانایی سوپرمن بستگی دارد که بتواند او را پیدا کند.

در حالی که داستان سوپرمن و لوئیز در ابتدا در اسمال‌ویل اتفاق می‌افتد. به نظر می‌رسد فصل 3 نیز سریال را برای مدتی به متروپلیس بازمی‌گرداند. در چندین نقطه سوپرمن را می توان در حال پرواز در مکان نمادین DC که شامل یک عکس سریع از سیاره دیلی است مشاهده کرد. با این حال به نظر می رسد هر چیزی که برای مرد فولادی دردسر ایجاد می کند می تواند لوئیز را در معرض خطر جدی قرار دهد. در انتهای فیلم کره دیلی در پشت لوئیز شروع به شکستن می کند. تریلر همچنین نگاهی به مایکل بیشاپ در نقش جاناتان کنت جدید دارد.

تریلر فصل سوم سوپرمن و لوئیز

آیا سریال سوپرمن و لوئیس پس از فصل 3 به پایان می رسد؟

در حالی که داستان های زیادی برای فصل 3 سوپرمن و لوئیس وجود دارد. معمای بزرگتر این است که آیا این فصل امسال به پایان می رسد یا برای فصل 4 تمدید می شود. در سال های گذشته امکان تمدید یک سریال خیلی زیاد بود. اما پس از خرید 75٪ Nexstar در CW در سال 2022 ممکن است شرایط تمدید سریال چندان فراهم نباشد. صاحبان جدید CW به صراحت گفته اند که در حال تغییر نوع محتوای تولیدی هستند. رئیس جدید CW عنوان کرده که ممکن است تلویزیون DC بخشی از استراتژی آنها در فصل آینده نباشد. طبق گزارش‌ها، این شبکه تنها به دنبال انتخاب کمتر از پنج برنامه اصلی فیلمنامه‌ای برای سی‌دبلیو 2023 است. تا کنون All-American تنها درامی است که یک فصل دیگر را برای سال آینده تمدید کرده است. در حال حاضر، طرفداران می توانند منتظر اولین نمایش فصل سوم Superman & Lois در ۱۴ مارس 2023 در ساعت ۸ شب باشند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هجده =