آخرین تریلر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles با صداپیشگی جان سینا

آخرین تریلر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles

آخرین تریلر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles منتشر شد. فیلم پویانمایی رایانه‌ای ابرقهرمانی رو به اکران به کارگردانی جف رو بر اساس فیلمنامه‌ای از برندن اوبراین است. این فیلم که بر اساس تیم ابرقهرمانی به همین نام ساخته شده‌است. یک ریبوت از سری فیلم‌های لاک پشت های نینجا است و هفتمین فیلم لاک‌پشت‌های نینجا و دومین فیلمی است که پس از لاک‌پشت‌های نینجا (۲۰۰۷) با تصاویر رایانه‌ای ساخته شده‌است. در این فیلم، برادران لاک‌پشت تصمیم می‌گیرند تا به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. در حالی که با یک سندیکای جنایی بدنام و ارتشی از جهش‌یافته‌ها روبرو می‌شوند.

چهار سال پس از اکران فیلم لایو اکشن لاک‌پشت‌های نینجا: خارج از سایه‌ها (۲۰۱۶)، یک فیلم پویانمایی در ژوئن ۲۰۲۰ توسط برایان رابینز مدیر عامل اجرایی آینده پارامونت پیکچرز معرفی شد. و تهیه‌کنندگان ست روگن و ایوان گلدبرگ، برای برداشتی جدید از لاک‌پشت‌های نینجا که تمرکز بر جنبه نوجوانی آن‌ها دارد، معرفی شدند.

این انیمیشن قرار است در ۴ آگوست ۲۰۲۳ توسط پارامونت پیکچرز اکران شود.

اخبار مرتبط: دومین تریلر Teenage Mutant Ninja Turtles

.

داستان انیمیشن

چهار برادر لاک‌پشت که زندگی خود را صرف یادگیری نینجوتسو کرده‌اند. پس از سال‌ها پناه‌گرفتن از دنیای انسان‌ها در فاضلاب‌های شهر نیویورک، راهی سطح می‌شوند تا به عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. دوست جدیدشان اپریل اونیل به آنها کمک می‌کند تا با یک سندیکای جنایتکارانه و ارتشی از جهش‌یافته‌ها مقابله کنند.

آخرین تریلر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =